Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La France (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sibylle ,roaga-te pentru mine la doamne -doamne sa nu fie prea cald si frumos saptamina asta caci daca este cald si frumos macar trei zile la rind sotul se apuca de secerat griul ....si atunci adio intilnirea mea cu voi de simbata ,o sa ma uit lung in zare si o sa ma gindesc la voi ,daca ploua insa ...[bum][biz]tra-la -la ! venimmmmmmm!! Aura&Luca,2 ani si 3luni! "Daca dragoste nu e nimic nu e" http://www.yamafoto.com/?ref=10692 http://www.yamafoto.com/?ref=6542
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Puisse que" noi sintem singurele pe aici hai sa facem treaba si pentru celelalte pina si-or gasi timp sa vina.....Corina banuesc ca este la despachetat cartoane ,s-a mutat simbata asta in casa noua! CASA DE PIATRA deci .....si un gind bun acolo....poate ajuta la despachetat! Sibylle ori la scoala ori la munca ,de Michaela ce sa mai spun ?....cred ca abia i-si vede capul de treaba .... Eu la fetele astea mai noi ma gindesc acum ,va mai aduceti aminte de Ionica? n-am mai vazut-o de o vesnicie si de bay-bay parca nu? ce-or mai face? Dar Debbie voi trebuie sa aveti mai multe vesti caci sinteti prietene mai apropiate ..... Haideti fetelor mai este vreuna din voi pe aici? Otiliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Daca nu vii sa ne zici "cu-cu" o sa cred ca esti suparata pe mine ca am uitat de ziua Adelitei(desi la faza asta cam sa-mi fie rusine) Aura&Luca,2 ani si 3luni! "Daca dragoste nu e nimic nu e" http://www.yamafoto.com/?ref=10692 http://www.yamafoto.com/?ref=6542
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De acord, Aurelia, hai ca umplem noi paginile! Multumesc ca ai facut oarecum prezenta. Acum sa-ti spun ce stiu eu despre fete: NIMIC! Mihaela, banuiesc ca e la fel de ocupata, inca nu e in vacanta... Debbie - o parasc aici - n-a mai dat nici un semn de viata, deci ce stii tu stiu si eu... Pe Alinus o mai aud din cand in cand, rar, prea rar... Despre Oana, stiu ca munceste de-i sar capacele, dar isi face timp sa mearga la concert... Despre Aurelia aflu ca spera sa ploua la sfarsit de saptamana... Sybille (ca de obicei, nu stiu unde se pune "y") nu stiu ce mai face... Otilia, probabil ca inca se reface dupa petrecerea de 2 ani... Pe Chatonel o mai vad pe ici, pe colo, deci traieste... pe... pe... Si cand ma gandesc ca in catalog eram cate? Vreo 50? . Despre mine acum: toata saptamana sunt singura cuc, muncesc de dimineata pana seara, dar iata, cum ajung acasa, trag semnalul (se vede ca sunt singura...). Famelia mea e plecata la munte, cu mic cu mare, io nu pot ca trebe sa castig painea... Dar in 2 saptamani n-o sa mai auziti de mine: o sa fiu in Romania! Apropo, fetele care anul asta nu merg, daca aveti nevoie de ceva mic de acolo, un pachet de delik'at, ceva, o iarba pentru mici, dati-mi de stire: macar atata lucru sa fac si eu... Gata, ma duc sa vad ce s-a mai scris si prin alte parti! « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io tot aici sint,da cu dor de duca :) Ce sa va povestesc? Singurica si eu, motanul e in repetitii infocate cu fostul lui grup de rock si cu care merge treaba tare bine- s-au despartit pt ca au inceput sa lucreze fiecare pe unde-a gasit si acum ne despart pina la 1000km... dar vacanta e vacanta si isi spune cuvintul, toti s-au intors la cuib [:D] Ma plicti de moarte, adica incerc sa fac timpul asta sa treaca mai repede, nu mai am rabdare, vreau si eu in vacanta!! Lulu, poate ne vedem la otopeni? Io plec pe 02 cu alitalia. Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de invitatie, poate ne vedem, chatonel, dar nu anul asta! Noi plecam cu masina, in noaptea dintre 29-30 iulie, iar pe 1 august o sa fim deja in Romania. Si-al meu sot canta in tinereturi intr-un grup de rock, din ala inrait de tot! Pe urma s-a insurat (cu prima sotie) si s-a ales praful. Deh, daca nu m-a cunoscut mai devreme... Ultima data si-a vazut colegii de banda acum trei ani, la un revelion; nu-i mai vazuse, pe unii dintre ei, de 15 ani! Toti cu par alb la tample, burta, copii, nevasta si griji (doar al meu nu... [biz]) « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na' ca de mine nu intreaba nimeni, si ce daca! [bang] Dar tot va scriu si eu . Si eu ca Auras, trag un ochi sa vad daca mai scrie cineva ceva si apoi mai ma pierd printre alte subiecte. Si cu ochii pe ebay. De altfel, bravo Oana pt. cumparaturi. Spor la licitatii! Am vazut ceva carucioare cu trei roti(sa stii ca sunt super practice chiar daca sunt putin cam voluminoase), ieftinele. Eu mi-am cumparat un epilator braun, ultimul tip, ever soft, la 38€. Nou. In magazin costa 69-75€. Am mai cumparat cate ceva pt. bebe, un combinezon de vara pt. mine, super dragut la 1,99 € plus 3€ frais de port, etc. In rest, astept duminica, noi plecam in vacanta la Toulon.Si speram sa facem coasta, sa ajungem la Antibes la mariland. http://community.webshots.com/user/delphinoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphin, vacanta placuta si cumparaturi interesante :) Lulu, n-au incercat din nou corzile baietii cind s-au vazut dupa 15 ani? Sper ca al tau sot e constient de ce-a pierdut ca nu te-a cunoscut de la inceput .... da mai bine tirziu decit niciodata, nu? Hai ca am plecat la film, am pus "21grammes", sa vedem ce-i de capul lui. Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Glumesti, Chatonel? Toata noaptea doar asta am auzit! Sotul meu era solistul grupului de pe vremuri, iar cand s-au intalnit au depanat amintiri, adica au reluat repertoriul de odinioara! Cand am intrat in camera si-am vazut onstromentele aranjate, chitarile, bateria, toate cele, am fost bucuroasa ca in sfarsit o sa-i aud cantind... stiam atatea despre ei... Dar nu mi-am imaginat ca n-or sa se opreasca pana dimineata! Si era hard... foarte hard... cand se intampla sa se opreasca (sa bea "un coup") imi tiuiau urechile...de atunci nu mi-am mai dorit sa-i aud !!! Dumnezeu mi-a ascultat ruga. Deci Delphin vine in Sud in vacanta! Well, well, well... Ai grija cu focile si... delfinii, sunt tare simpatici! Si fiindca veni vorba, parcul se numeste Marineland.... Vacanta placuta aici la noi! « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...