Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PROGRAMUL CALLANETICS!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
fetele, bun gasit! ..Si eu vreau sa ma reapuc de Callanetics, exercitiile sunt extraordinare si chiar "modeleaza" trupul, asa cum se spune.Umbla la zonele esentiale:), la muschiuletii pe care in mod normal nu prea ii punem la treaba. Ceea ce trebuie mentionat este ca de dorit ar fi sa faceti exercitiile de 100 de ori, dar pentru incepatoare nicidecum,25-50 sunt suficiente. Nu fortatzi, veti simti ca muschiul lucreaza. Faceti totul corect, uneori este suficient sa misti doar un centimetru piciorul (mana) ca sa nu faci o intindere sau ceva asemanator si, mai ales, nu va grabiti. Nu sunt usoare. Dar sunt accesibile tuturor, mai ales daca ai vointa, fiindca la un moment dat, cand esti intins de nu mai potzi, [:)] zici :numai azi il mai fac pe nesuferitul asta!! :) !!Este esentiala incalzirea.Nu saritzi peste! Am sa rasfoiesc maine (daca am timp) paginile Callanetics si am sa postez aici comentariul pe care il au atasat.E bine? salutari! Andrada34
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionela , pentru prima data am vazut adresa de yahoo.ca si am crezut ca e o greseala si am scris de la mine putere yahoo.com .Acel mesaj s-a intors . Apoi am trimis pe yahoo.ca si am zis , fie ce-o fi. Dar nu s-a mai intors. Am mai trimis azi la cineva tot pe yahoo.ca. S-a intors mesajul de la svera@k.ro cu mesajul ca nu este spatiu destul .Deci te rog Herriet da-mi alta adresa. Am trimis pana acum la peste 20 de fete dar mi-au confirmat putine. De ce cer confirmarea ?Fiindca mi se spune ca am casuta plina si trebuie sa streg din mesaje. Si nu as sterge mesajele cu adresele fetelor care nu sunt sigura ca au primit. Va pupacesc[dual] si va multumesc si eu pentru ajutorul vostru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
SALUTARI!!!! RUGAMINTI FIERBINTI...DUPA O SARCINA NETERMINATA AM LUAT CEVA KG. AM AUZIT MULTE DESPRE ACEST PROGRAM SI AS VREA SA-L INCERC. PLEASEEEE...UN PM...SE POATE??????? MULTUMIRI ANTICIPATE..... Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by BB23
SALUTARI!!!! RUGAMINTI FIERBINTI...DUPA O SARCINA NETERMINATA AM LUAT CEVA KG. AM AUZIT MULTE DESPRE ACEST PROGRAM SI AS VREA SA-L INCERC. PLEASEEEE...UN PM...SE POATE??????? MULTUMIRI ANTICIPATE..... Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!
Il vreau si eu pe email ,pot sa las adresa?[flo] Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...