Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aici, in Olanda (5)


Recommended Posts

hello fetelor ce mai faceti,vad ca nu mai dati nici un semn de viata,sa inteleg ca vara asta si caldurica care este de citeva zile va cam tine departe de calculator?eu sunt in vizita deocamdata sper ca astazi dupa-amiaza sa ajung acasa asa ca nu prea ma lungesc la vorba deoarece nu sunt la al meu computer ,am intrat doar sa-mi citesc mesajele si mailurile m.alhillo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut, fetelor, Si eu sunt prin zona. Am mai intrat si ieri si sambata, dar nu vreau sa apar tot eu pe pagina si de aceea nu scriu cand nu mai e nimeni prezent sau nu e vreo discutie deschisa. Sper sa aveti parte de o zi placuta si, daca aveti chef de povesti, povestiti ca revin si eu. Pupici, Daniela Veuger si bebita mica din burtica Slingeland Ziekenhuis, Doetinchem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti niste scumpe ,si ma bucur ca totusi e cineva pe aici . Astazi m-am apucat de zacusca , nu fac multa ci doar asa de pofta .In rest n-am nimic altceva de facut. Cu vremea asta nici in gradina nu imi vine sa stau .Asta e Olanda ! fetelor eu am terminat scoala la ROC si am nivelul 3 , credeti ca este de ajuns pt. a urma niste cursuri de masaj aroma terapie ? Astept nerebdatoare ! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Alina, Eu cred ca pentru curs nivelul 3 e mai mult ca suficient, dar cred ca se cere NT1 pt. a-l putea urma. Informeaza-te si tu la sursa ca sa fii sigura. Eu am o burtica uriasa acum si bebelusa mea isi face de cap in ea, nu sta linistita nici o clipa si se tot intinde pana ma doare burtica.Tu cum esti? Ce fel de zacusca faci?Si mie mi-ai facut pofta. Intr-atat incat sunt in stare sa fac si eu de gasesc vinete si ardei la fermier. Bafta si sa dai raportul cum a iesit, Daniela Veuger si bebita mica din burtica Slingeland Ziekenhuis, Doetinchem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Daniela si bebita, imi cer scuze ca ti-am facut pofta daca drept vrei treci pe la mine . Tu sti cumva cum iti dai seama cand zacusca e gata ca eu am uitat cica ceva cu uleiul deasupra insa parca nu mai se termina. Oare cat timp trebuie sa stea pe foc mic? Burtica mea nu e asa mare e micuta asa ca de 14 sap. si nu a miscat inca o sa mai astept. In privinta cursului stiu ca ai dreptate si trebuie sa ma interesez insa vroiam sa aflu un pic mai devreme de la voi. Care dintre voi a facut anumite cursuri nu conteaza de care, e greu? Pe curand ! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zacusca inca nu am facut, dar in reteta mea scrie ca din momentul in care ai focul mic sa lasi 2 sau 3 ore, amestecand din cand in cand si apoi se adauga suc de rosii, sare, dafin si ulei. De cand se adauga uleiul mai trebuie cam jumatate de ora. Sper sa te fi ajutat. Succes! Daniela Veuger si bebita mica din burtica Slingeland Ziekenhuis, Doetinchem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult Daniela, a iesit buna de tot si am si pus-o in borcane. Din pacate n-am avut foi de dafin insa nu cred ca e asa de important. Acum ma duc sa fac mancarea pe diseara ca vine si socrul meu la noi. Nu prea imi face mare placere insa n-am sa mor odata. O seara placuta va doresc ! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ati vorbit atit de zacusca ca am sunat la mama in romania,ea e artista in asa ceva si i-am spus mama sa nu uiti sa-mi faci zacusca.saraca m-a intrebat ce m-a apucat de vreau tam nesam zacusca,si i-am explicat despre ce e vorba.alina sa o maninci sanatoasa si sper sa treci usor de cina din seara asta si sa nu faci[bang]dupa m.alhillo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...