Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aici, in Olanda (5)


Recommended Posts

Iris, ai dreptate...Sunt pe personeelszaken, restul problemelor financiare le rezolva o persoana specializata la hoofdkantoor. Eu doar chestiile de baza, plus contactul cu candidatii... In Anwerpen am fost acum 2 ani, si mie mi s-a parut un oras minunat, acum vroiam doar sa-l revad, plus ca aveam niste adrese de magazine. Dar ni s-au schimbat planurile...Acum nu stiu ce vom face, sigur plecam undeva(maine aniversam 3 ani impreuna) dar nu stim inca unde. Poate Zeeland? Nu am fost niciodata. Aveti ceva tips? Va pup si un weekend placut! http://community.webshots.com/user/ruxi_onne
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lena, imi pare rau de complicatiile tale. Sper sa se rezolve oate cat mai repede. Daca apari pe SBS sa nu uiti sa ne comunici data si ora, sa va vedem. Danyce, sper sa-mi dau si eu drumul la limba, intr-o buna zi. Rukki, la cat mai multi ani impreuna va doresc. Pe 13 august facem si noi 1 an de casatorie si poate organizam un mic gratarel sa sarbatorim. Ancuta & [copil] Martijn, (24.10.2003) http://community.webshots.com/user/Busch_family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Ce vreme nemaipomenita avem astazi si se pare ca o sa tina asa cam toata saptamana viitoare. Pe unde sunteti fetelor ca numai inteleg nimic , credeam ca am de citit o grada si cand colo.... Alina Elena tu cand poti fi la calculici ca se pare ca esti cam rar pe aici ,iti astept raspunsul pe pm. Mari , scuze de intreruperea de la masa daca vezi ca sunt on line incearca si tu ca eu nu mai indrasnesc. Sper sa aveti un weekend placut cu toatele ! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata , din nou ,aceasta este a doua dimineata in care ma aflu pe forum iar voi nimic. Sper sa petreceti mai bine ca mine caci m-am sculat cu durere de ovare sau ceva de genul asta si nu mai pot dormi. Efectiv cred ca am racit caci cand fac pipi ma doare rau. Deocamdata e duminica si nici nu pot lua legatura cu un dr. caci nu e caz de urgenta, dar ce sa fac ? Sper din tot sufletul sa am cu cine mai sta de vorba astazi caci nu stiu cum o sa treaca timpul. Astept sa va treziti! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, fetelor, Eu ma mai plimb sa cumpar cate ceva pt. fetita mea si in rest lenevesc. Cam asta fac eu cu burtica mea de aproape 31 de saptamani. Mi-e destul de greu sa suport caldura (inainte nu aveam nici o problema, dar se pare ca bebelusei nu prea ii face placere). Alina, daca te doare cand urinezi, s-ar putea sa ai infectie urinara. Neaparat sa te prezinti maine le medicul de familie cu o mostra de urina, dar nu inainte de a suna sa anunti asistenta ca apari sa nu cumva sa ai surprize negative. Insista daca suni si nu uita sa mentionezi ca esti insarcinata (in principiu au datele tale). Eu ma duc sa ma intind putin inainte de cina si apoi mai retusez putin dulapul de haine al bebelusei (pe care l-am vopsit si pe usile caruia am pictat iepurasi). Pupici, Daniela Veuger si bebita mica din burtica Slingeland Ziekenhuis, Doetinchem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Ieri , nu stiu de ce insa nu am mai putut intra pe site asa ca deabia astazi v-am vazut mesajele si va multumesc din suflet. De asemenea ieri pe la ora 13.00 m-a apucat niste dureri jos de nu mai putem merge iar sotul a sunat la urgenta si am avut programare la ora 15.00 la dr. un de am dus putina urina. Intradevar fusesze ibfectie urinara si am primit Furabid pt. trei zile. Sper sa-mi treaca caci astfel ma voi putea duce la lucru. Astazi mi-am luat liber ca nu se putea altfel. Mari mersi de mesaj insa ai dreptate nu pot face baie de abur. Sper sa mai vorbim astazi pe forum ,o zi buna ! alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, vad ca ati disparut cu toatele. Si eu care-mi faceam mustrari de constiinta ca nu mai am dat asa de des pe forum in ultima vreme. Raportez ca am fost la control azi dimineata si a fost totul super ok, cu exceptia fierului din sange pt. care trebuie sa iau supliment. Din cauza caldurii asteia ma umflu mereu peste tot si sunt ca o balenuta pe uscat. Dar sunt convinsa ca asta e cea mai mica problemuta pe care o poate avea o viitoare mamica, asa ca ma suport asa cum sunt.Am de ales?[:D] Ieri seara am fost din nou la cursul pt. viitoare mamici si a fost foarte fain de data asta, am facut gimnastica si ni s-a povestit despre contractii si toate cele. Alina, cum te mai simti? Sper ca bine. Sper sa aud numai de bine si despre celelalte fete. Pupici, Daniela Veuger si bebita mica din burtica Slingeland Ziekenhuis, Doetinchem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor, Sunteti cu toatele la plaja? Mai putin eu, care fac ore suplimentare, pentru colegii care sunt in vacanta.... Alina Maria sper ca te simti mai bine... in legatura cu serviciul, nu trebuia sa iti iei liber ci doar sa anunti ca nu te simti bine si mergi la doctor. Daca nu esti bine ramai acasa si fa-te sanatoasa ! Rukki si Ancuta, va urez multa fericire si intelegere ! Si noi sarbatorim in august, pe 26 insa, 4 ani de la nunta(din Romania, ca am avut si aici o receptie, dar nunta-nunta a fost in Romania)...sigur va fi minunat, pina acum m-a surprins iubitul meu cu idei foarte originale (picnic la malul marii, o noapte linga lac, sub stele, si un restaurant japonez super, in Haga, cui ii place mincarea japoneza il recomand din inima...)Cred ca anul acesta ar trebui sa pregatesc eu ceva, am ceva idei, sa vedem daca reusesc sa le pun in aplicare... Danyce, ma bucur ca esti bine ! Bucurati-va de vremea asta minunata ! kusjes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...