Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dupa o drama, mami exagerat de excesiva cu bebe!


Recommended Posts

Adi, eu mi-am pierdut mama si fratele intr-un accident de masina cand aveam 11 ani...eram si eu in masina si nu iti spun ce tragic a fost! Tata trebuia sa fie cu noi, dar a intervenit ceva si s-au schimbat planurile. Am trecut prin foarte multe atunci, (imi e si groaza sa imi aduc aminte) si cred ca am gresit foarte mult ca nu am realizat ca totusi ne aveam unul pe altul. Cand ne-am redescoperit si am avut amandoi puterea sa mergem mai departe s-a creeat o legatura puternica intre noi, iar tatal meu a fost si este foarte speriat sa nu se intample ceva si cu mine... Oricum, dupa 14 ani de la accident nici unul dintre noi nu suntem vindecati, si inca suferim...dar ne avem unul pe altul si avem amintiri pe care le impartasim... Uite ca am spus-o! (imi e greu sa vb despre asta) Deci voi aveti o minune, bucurati-va de ea si unul de altul... sinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
O [flo]si o [ruga]pentru baietelul ei. Sa-l odihneasca Bunul Dumnezeu. Probabil ca acum el e un mic ingeras si ca isi vegeaza cu grija surioara si nu cred ca va lasa sa se intample ceva cu ea, sau cu voi.[flo] [ruga] Nu prea stiu ce sa iti spun sa-ti fiu de ajutor, dar am asa un sentiment ca este posibil sa se simta mai bine si sa se mai tempereze grija ei dupa ce fetita voastra va depasi varsta la care baietelul ei s-a stins. Am senzatia ca ar fi ceva, un sentiment care vine din subconstient si ca linistea se va asterne si lucrurile vor intra pe fagasul normal dupa ce va trece varsta "critca". Pentru ca in subconstient probabil ca sotia ta acum, asa cum mai zicea cineva, retraieste copilaria primului ei copil si varsta aceea reprezinta pentru ea un element cheie, un moment de cumpana, de greutate, de spaima, de durere...si implicit anii pana la acea varsta. Poate ca dupa aceea va fi mult mai bine. Nu stiu daca ai inteles exact cam ce vreu sa spun, poate am insel....dar sper IN MAI BINE. [flo] "Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi doar atat vreau sa spun ca nu ma pot abtzine: Avetzi o fata frumoasa ca o perlutza,felicitari taticule pentru asa o frumusetze de bebitza, [:D], sa va traiasca si sa creasca mare si desteapta si sa avetzi parte numai de bucurii de la ea.[:D].Doamne frumoasa mai e!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...