Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

menajul: ce tr. / nu tr. sa faca un barbat adev.


Recommended Posts

sotulica al meu face cam de toate. da cu aspiratorul, face cumparaturi, repara ce e de reparat (astea sint exclusiv ale lui). citeodata gateste, spala vasele, curata baia, pune rufe la spalat le pune pe sirma apoi. nu prea calca si nu prea sterge praful. si isi cam lasa hainele imprastiate prin casa. intr-o zi i-am facut-o. cind a ajuns la birou si a deschis servieta a gasit inauntru sosetele pe care le lasase linga pat [:D] Anca si bebitza Matei (data nasterii - 1 ianuarie 2004) http://community.webshots.com/user/ancutza124
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 84
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Râdeti voi, râdeti... Mie sotia, când mai uit si eu, no, cã sunt om, îmi face numai pocinoage. Odatã, când mi-am uitat chiloteii pe unde nu trebuie, mi i-a pus pe lustrã. Nu i-am observat si hop, cã a venit postãrita! Se uita biata femeie, se tot uita în living la lustrã, eu: mucalit. Când a plecat si am obsrvat, sã-mi pice ceru-n cap! Na belea! [:D][:D][:D] Se mai întâmplã câteodatã sã nu pun la locul ei câte o sticlã de bere goalã. Ce credeti fetelor, le gãsesc prin buzunare la sacouri, prin lada studioului, pe te miri unde. [alcool] Asa cã m-am învãtat minte. Acum sunt mult mai atent. Adi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce idee buna !!! "intr-o zi i-am facut-o. cind a ajuns la birou si a deschis servieta a gasit inauntru sosetele pe care le lasase linga pat " Sa o fac si eu ca Radu lasa mereu sosetele la intrare peste incaltaminte...cand intra omu in casa la noi sa simta bine aroma "welcome!!!" Sinzi si David intr-o zi i-am facut-o. cind a ajuns la birou si a deschis servieta a gasit inauntru sosetele pe care le lasase linga pat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-am avut cum sa citesc chiar tot ce-atri scris vcoi, dar vreau sa va spun ca eu ma simt tare prosat, pentru ca nu sunt sotie buna....Al meu barbat face aproape tot in c asa, ( e adevarat, de ordine ma ocup eu, pt. sunt si f. imprastiata, el pune totul la loc) gateste o minunatie si se ocupa de tot, spalat rufe etc, eu sunt"artista".Dar promit sa ma indrept..... Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...