Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

atentiune BRASOVUL!!!


Recommended Posts

Da,Roxana departisor, desi nu se stie niciodata. Eu am si ceva rude pe la Nürnberg unde merg destul de des (putin mai mult decat deloc[:D]). Nu se stie nicioadata cum dam la o plimbare una de cealalta la N. (gluma) O sa ma uit la fete insa incerc de vre-o juma de ora sa vad pe web ceva si nu se deschide pagina. Mai incerc. ciao si o zi faina Lavinia-mama si micutza Hanna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Unde ati fost ieri fetelor?Ca am fost ieri in Piata sfatului dar nu am vazut pe nimeni,m-am tot uitata de mi s-a lungit gitul!!!! A mai fost cineva in afara de mine? Va pup si poate data viitoare o sa gasim o metoda sa ne vedem !!! Corina si Anna nazdravana!![fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau trebuie sa recunosc ca nu am reusit sa ajung. Desi am plecat inca de dimineata la serviciu imbracatra in albastru ca stiam ca nu mai am timp sa ajung pe acasa si imi tiparisem si un ecuson cu sigla "DespreCopii", pe la 14.00 se anunta ca isi tine un coleg ziua la serviciu si unde mai pui ca si noul meu sef ( de la 1 august ) anunta deasemenea ca e ziua lui. Va dati seama ca nu am mai reusit sa plec la timp de la munca. Imi pare tare rau si imi cer scuze fetelor care au reusit sa ajunga. Daca mai sunteti in Brasov si zilele astea poate ne vedem totusi. Pa. Claudia Sobo si Dragos "Copiii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." Nicolae Iorga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am descoperit si eu acum subiectul asta,si sunt tare emotionata sa vad ca vorbiti despre Brasov.Si eu sunt brasoveanca,si mie un dor de casa de mama mama...din pacate eu nu pot ajunge prea curand acasa,in Brasov,deci va urmaresc pe cele care ati fost si astept cu sufletul la gura sa ne povestiti ce mai e nou acolo. Eu ma numesc Mirela,am 28 de ani ,sunt insarcinata in 30 sapt,traiesc in Miami,tare departe de Brasov[bang]. Am vazut ca Alexandra,sper ca am retinut bine,nu prea are ce sa faca in Brasov,si sunt de acord cu cele care zic ca pur si simplu orasul asta e frumos,are un aer deosebit (Doamne, daca a-ti sti ce dor imi e de el!) ,muntele e ceea ce ne reprezinta,deci daca nu iti place muntele e normal sa te plictisesti...eu abia astept sa pot sa merg,dar mai am mult... Va pup si sper ca ma primiti si pe mine in grupuletul vostru de brasovence! [gravi] Mirela si [copil],30 sapt. http://community.webshots.com/user/crismir100 DPN 27 oct.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

niciodata nu m-am plictisit de oras,nici cind eram acasa in urma cu 15 ani.acum l-am gasit la fel, mi-a fost dor de el, m-am asezat pe o banca in piata sfatului si am inceputsapling. m-am plimbat pe republicii, prin parc, peste tot.am cumparat in fiecare zi savarine de la vatra ardealului,am fost prin universal,etc.am dat banuti la amariti si mi-a fost mila de batrinii de prin piete care deabia se descurca de pe azi pe miine.m-am plimbat mult fara sa dau socoteala la nimeni.a fost nemaipomenit,si ne-am incarcat bateriile pt. inca o perioada buna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai mare dreptate IULIA,nici eu nu ma plictiseam nici inainte,acum cred ca nici atata...poate am sa par subiectiva ,dar intotdeauna am considerat cel mai frumos oras din Romania Brasovul...m-am nascut si am crescut acolo,si sa stiti ca am vazut destule orase din tara...nu zic ca nu sunt si altele frumoase,dar mie m-i se pare cel mai FRUMOS BRASOVUL[il]. Va pup,Mirela http://community.webshots.com/user/crismir100 DPN 27 oct.-baietel-Robert Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sunt si eu in Brasov si nu stau prea mult - care dintre voi ar putea veni la o alta incercare de intalnire? Am mai deschis un subiect si nu s-a inscris nimeni... A. Adriana (10.11.1979) + Adriana jr (21.09.2001) + Andrei (6.01.2004) + Dragos taticutzul (7.01.1974) http://photos.yahoo.com/apaler
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Servus fetele! Chiar nu mai zice nimeni nimic aici??? Eu una am "tacut" ca am fost in concediu, da' voi?? Concediu ati ghicit l-am facut in ro, acasa la paarinti si binenteles si prin Brasov (daca ati uitat sunt din Fagaras) A fost super fain iar Brasovul l-am regasit mai frumos ca niciodata.In fiecare an constat cu bucurie schimbarile in bine din oras. Am facut si poze si o sa le atasez cand le voi scana (poze din P-Sfatului) Tot acolo i-am pus si cercelusii cocolinei mele (Hanna-5luni jumate), la bijuteria AS.Ce sa mai, asa cum spunea cineva, oras frumos Bv-ul nostru, cel mai frumos din tara Va pupic acu si sper sa ne mai povestim care cand putem Lavinia-mama si micutza Hanna http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/lavinia_brandstetter/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...