Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu incredere, spre Canada! (9)


Recommended Posts

Servus fetelor i-a spunetzi-mi voi atzi cerut careva la parinti viza cu multiple intrari si iesiri din prima? De unde i-au un bilet de avion mai ieftin pt ianuarie pe ruta Bucuresti_ Toronto? Exista posibilatete de plecare din Craiova? Corina si Stephanie- 18.04.04 "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Pucku
Servus fetelor i-a spunetzi-mi voi atzi cerut careva la parinti viza cu multiple intrari si iesiri din prima? De unde i-au un bilet de avion mai ieftin pt ianuarie pe ruta Bucuresti_ Toronto? Exista posibilatete de plecare din Craiova? Corina si Stephanie- 18.04.04 "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi"
Pucku, Parintii si socrii mei au luat viza fara probleme cu intrari multiple de prima data. Nu-ti fa griji prea multe, trimite-le invitatia si adeverinta ca sinteti salariati si totul e ok. De bilete trebuie sa te interesezi, am auzit ca Lufthansa e convenabil raportul pret-calitate. Depinde mult si de perioada in care vrei sa vina ei aici. De plecat din Craiova direct n-as crede ca se poate, doar daca nu s-o fi construit vreun aeroport nou pe acolo. Bafta la vize, Cristina http://community.webshots.com/user/khristin107
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Ma bate gandul sa merg si eu acasa, dar mi-e cam frica cu bb de 6 luni. Care este ruta cea mai scurta si mai convenabila Montreal-Budapest sau Cluj? Bucurestiul e prea departe ( eu sunt din Baia Mare) mai bine Budapesta, dar daca ar fi ceva convenabil spre Cluj si mai bine. a mai calatorit cineva cu bb mic? Cum a fost?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pucku, parintzii tai ar trebui sa-si cumpere bilete din ro. sunt cu mult mai ieftine decat daca le cumperi tu de aici. Exista bilete open pe un an, adica fara data fixa de intoarcere. Pune-i pe ei sa sune la toate agentziile si sa aleaga transportorul cel mai ieftin. Fiecare linie aeriana are prioadele ei de promotion si de-asta daca uneori o linie este super ieftina alteori poate fi cea mai scumpa. Parintzii nostri au venit de 3 ori aici si de fiecare data cu alta linie aeriana. Ultima data lufthansa a fost mai ieftina, vara trecuta cehii, iar acum 2 veri autriecii. Asa ca nu se stie ce vor gasi ei mai convenabil in perioada aleasa de ei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...