Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (10)


Recommended Posts

hehehe, da i-au placut scoicile...da' sa vedeti ce ii place la plaja....il apuca o distractie cind stau cu burta la soare de zici ca se intinde sa il prinda peste tot...ma si sperii la gindul ca imi vede cineva burta luind-o in toate partile...e super distractiv. Sanzi..din pacate au ramas multi cu faze din astea...si cel mai bine este intr-adevar sa NU mai iei de la ei niciodata, poate se obisnuiesc...dar slaba speranta! pupicei si o seara super va doresc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata! Roxi, multumim pt. primire. Ne-am simtit excelent. S-a alintat putin si Mariuta, dar ma bucur ca nu am avut mari probleme cu ea. La plecare, a dormit tot drumul. Fetelor, va rog frumos sa-mi trimiteti un mp. Stiu ca am ramas datoare si nu am putut sa dorm bine in week-end [:D]. Tatiana, la ochisor curat-o, asa cum ti-au zis fetele, cu ser fiziologic. Si maria a avut problema asta. In final am fost sa-i facem un examen de secretie, ca sa vedem ce antibiotic ar fi recomandat, dar ni s-a spus ca e prea mica si ar fi bine sa nu ii dam nimic. I-a trecut intr-un final, dar mi se pare ca si acum ochisorul stang e mai sensibil. Crixia, noi i-am facut tort cu papusa Barbie. Aveau ornamente de tort si la Silvian. Va pup, Cornelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Ieri am fost la urgente la oftalmologie cu Bia pentru ca i s-a umflat ochisorul si era si rosu. Nu mai stiam ce sa-i fac si ea saracuta era destul de agitata, banuiesc ca tot din cauza asta. Ne-au dat doua tipuri de picaturi:Nettacin si Emadine si i-am pus cate doua picaturi in fiecare ochi la doua ore, cand dintr-un flacon cand din altul. Acum ce sa spun, este ceva mai bine, nu mai este atat de rosu si s-a mai desumflat. Problema este ca ii curge si celalalt ochisor de ieri. Poate trebuia sa ma astept sa se infecteze si el pentru ca se prelingea infectie de la ochiul bolnav la cel sanatos, noaptea, cand dormea. I-au luat si o proba din secretie si asteptam acum sa vedem care este rezultatul. Sper ca se va face cat mai repede bine, ca nu-mi place deloc s-o vad asa. Sinzi, in momentul asta nu cred ca as mai putea face fata inca unui copil, oricat de mult as vrea, si oricat ajutor as avea din partea celorlalti. Poate dupa ce va face Bia cativa anisori, mi-ar place sa am si un baietel, nu zic ca nu. Tu cand faci o fetita, ca al tau este deja mare si poate avea grija de surioara lui. Crix, ce mai face scumpa ta Alexia? E o dulce, am uitat sa-ti spun. Va pup pe toate si mai vorbim. Tatiana si Delia Bianca http://community.webshots.com/user/tatianaS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!!! nu am mai scris demult insa nu trece o zi fara sa va citesc! asa ca ...Roxana , m-am uitat la pozele tale mey...ce energica esti ptr o graviduta in ultima suta de metrii... am vazut si pozele de la intilnire ...foaaaaarte frumoase. cind va mai intilniti?e frumos timpul acasa? aici nu va spun ca n-are rost. numai bine la toate !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia, cred ca Mariuta era si un pic obosita...dar imi pare bine ca v-ati simtit bine. Tatiana imi pare tare rau de ochisorul printesei tale...ti-au zis de la ce s-ar fi putut infecta? curent, sau vreun germen din maternitate? sanatate multa si sa fiti sanatoase!!! [pup] Liris cam rar pe la noi dragutza mea lately...mie intr-adevar imi e tare bine, asa ca nu pot sta locului...dar cind nu mai pot ma odihnesc..nu exagerez....astept sa vina piticul peste vreo 10 zile, asa....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana te pomenesti ca eu castig intrecerea...cu data nasteriii.Eu cu ce m-aleg?????[:D][:D]O prajiturica, ceva???[papica] Am tras cu ochiul si te-am vazut Liris!! Si chiar vroiam elegant sa te invit si pe la noi![flo] Tania= Anduta(14 sept'96)+ Bibi(14 febr'04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey!!!! eu sunt aici , cum am zis de multe ori, dar de cele mai multe ori nu prea e cazul sa ma bag in discutie ca nu prea ma pricep.... inca... la copchii. but imi place sa va citesc pe toate !!!! si sa invat /aflu de la voi. sanatate tuturor(mai ales ptr cei care sunt un pic bolnaviori), seara calda si placuta si Roxana astepatm piticul cu mult interes!!!!! intrebare ptr Sinzi Ana: sti cumva daca exista o biserica ortodoxa in zona Londra. sti ce nationalitate are parohul? cum e acolo? o veche prietena , constanteanca si ea[:D]...m-a onorat cu invitatia de a-i fi nasa ficei ei, si eu as vrea sa fie totusi intr-o biserica ortodoxa ceremonia...ea trage spre protestanti, eu spre ortodocsi.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Liris, este o biserica ortodoxa in Londra cu un preot roman, ortodox...Nu stiu exact unde, ca nu prea sunt bisericoasa si acolo nu e niciodata timp, dar ma pot interesa de locatia exacta, te intereseaza? Stiu doar ca face si botezuri, si cununa (am avut niste cunostinte care s-au cununat acolo)... Sinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Sinzi, ar fi bine daca mi-ai putea da citeva detalii, desi banuiesc ca pot sa-mi constring prietena sa se intereseze bine[:D]. e bine si parohul este roman, din punctul meu de vedere. tu nu ai avut treaba acolo, ca sa-mi povestesti si o experienta personala asa?! Multumesc frumos ptr informatie oricum!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...