Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Duduci, tare frumushele mai sunteti, cu copilashii si cu burticile voastre cu tot... Ce sa mai zic de casuta, Roxi este o norocoasa si Dumnezeu ii da probabil dupa sufletul ei mare. Afara mie mi se pare criminal de cald, si ieri a fost la fel, dar eu sunt si foarte rea de caldura, nu stiu altii... Ieri am fost sus la Tomis, am luat un meniu pentru copii de la KFC, au si un loc amenajat pentru copii, Alisiei i-a placut mult sa se zbenguiasca pe-acolo. Unde se poate face plaja la Mamaia in conditii optime? Noi ne ducem de obicei la Eforie, dar in we asta vreau sa ma duc cu o vecina, mamica si ea, si ne-ar interesa unde e cel mai bine de adastat cu doi copii mici. Avem si o invitatie la tzara, n-am mai fost niciodata, oare trebuie ceva "echipament" special? gabi & alisia (22 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, frumoase mai sunteti toate iar copilasii .... nu mai spun. Dar vreau si eu sa aflu un secret: cum ati facut de va seamana copii asa de tare ca al meu n-are nik de la mine. Toata lumea ma aburea ca baietii semana cu mamele etc si cand colo ..... Asta e. m-am resemnat. Va pup pe toate si sa aveti parte de o zi minunata. caty si dinu. caty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liris, uite ce informatii am obtinut, mai, ne scuzi ca noi si prietenii nostrii nu prea umblam prin biserici si nu te putem ajuta cu multe informatii!!! Cica "parca" strada se numeste Frith rd, pe langa holborn...finii nostrii au fost la biserica rom din Londra sa vada cum este dar au renuntat sa faca nunta acolo si au factu-o in Romania la o manastire! Eu una nu am fost niciodata, am auzit de ea. Si preotul e roman intra-devar....asta e tot ce am aflat...sper sa te ajute! Sinzi si David
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici de Constanta, scuze ca dau buzna peste voi abia acum cand am nevoie de sfatul vostru.Am tot ezitat sa va intreb dar indraznesc totusi pt ca v-am citit mereu si am vazut ca sunteti f amabile. Desi e cam tarziu sa primesc informatiile dorite cine stie...[:D] Sunt si eu din Constanta si abia astept sa vin si eu acasa la mare saptamana viitoare.In vara avem nunta religioasa la Casa Prahova in satul de Vacanta si voiam sa va intreb ce stiti despre serviciile de acolo,daca mancarea e buna,personalul de treaba etc. Trebuie sa umblu saptamana viitoare cu nasa pt lumanari,tort,rochie etc.Imi puteti recomanda o cofetarie de calitate si de incredere unde sa comandam tortul,florarie si daca aveti idee de o coafeza buna care eventual sa vina si acasa sa ma aranjeze in ziua nuntii? Multumesc anticipat de raspunsuri si scuze din nou ca va scriu prima oaa cand am nevoie de voi.Eu de sambata 24 nu mai am acces la net,voi incerca din Ro sa mai intru pe la un internet cafe ceva. Sper sa iasa totul bine si promit sa va arat poze cand ma intorc. Numai bine la toata lumea. Blanca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos Sinzi!!! ptr tot. Fetelor m-am uitat si eu pe pozele de la intilnirea voastra . Aratati TOATE FOARTE FOARTE BINE!!! mamicile cu burtici sunteti deosebit de frumoase toate trei!!!! voi fetele cu fetite , se gasesc rochite frumoase ptr fetite in Romania (asa de 1 an juma cit va avea viitoarea mea fina la momentul botezului ...si asta ca am convins-o pe maica-sa ca altfel poate ar fi avut 3 ani ...[bibe])? eu aici nu prea gasesc. ma gindeam la rochite din alea frumoase cu volanase, vaporoase (cred ca la inceputul lui oct va fi deja frig dar mi-ar place asa ceva ptr ea). sunt scumpe rau? va doresc la toate numai bine!si sarcina usoara celor trei muschetare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caty si Liz, multzamim de complimente dragutzelor si imi pare tare rau ca nu ati putut ajunge si voi, cu Dinu si Alisia. Caty....eu inca nu stiu sa iti dau reteta, vedem noi peste vreo 10 zile...[:D] ce isprava am facut.... Liz, noi mergem la Riviera in mamamia...de vreo 6 ani (de cind s-a deschis prima data plaja cu sezlonguri) si intotdeauna e bine...nu e ff ieftin dar conditiile sunt mai bune decit in alta parte, cearsafuri noi ptr fiecare client pe sezlonguri, etc...dar stiu ca acum e bine in majoritatea locurilor. Crix, cum stai cu pregatirile??? Cristina (gala) tu ce faci? cum esti? vreun semn, ceva?[:D] Liris, in Constanta te pot sfatui fetele de unde poti lua rochitze, eu stiu ca am vazut in bucuresti niste rochitze de fetite....o nebunie, de m-am umplut de nervi (ca nu am si eu una...[:D]) si mi-am promis ca data viitoare gata, tre' sa iasa fetita... Blanca, bine ai venit printre noi! de casa prahova sincera sa fiu nu stiu nimic, poate te pot ajuta mai mult celelalte fete. despre celelalte...orice cofetarie mare iti face tort, cele mai "vestite" sunt Crizantema, Silvian... iar flori, pentru nunta eu am luat de la City Flowers, linga Miga, in centru....proprietareasa este pur si simplu innebunita dupa flori si fff dragutza, iti face absolut tot ce iti doreste inima si din toata inima. daca mai vrei sa te ajutam poate ne lasi un telefon al tau de aici si ne putem contacta asa. mult succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua la toata lumea! Roxi ,te-ai fofilit cu raspunsul la intrebare.Te prind eu la cotitura....pe 25-30iulie. Blanca , bine ai venit!!Asa raspuns la unele intrebari: -Cofetaria Crizantema-are suporti speciali pt. tort supraetajat, -Coaforul Select(langa magazinul Tomis)-coafeza Rebeca nr. tel.515850(programeaza-te din timp ca e f.f.f.solicitata).E tanara si inventiva....si meseriasa.Nu stiu daca vine si acasa dar intreab-o.Cam atat si bafta muuuulta de tot cu pregatirile si sa iasa totul OK!.Cred ca trebuie sa-ti uram [s][flo]<<Casa de piatra!>>[flo][s] Tania= Anduta(14 sept'96)+ Bibi(14 febr'04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...