Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (10)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by roxanaz Liris, in Constanta te pot sfatui fetele de unde poti lua rochitze, eu stiu ca am vazut in bucuresti niste rochitze de fetite....o nebunie, de m-am umplut de nervi (ca nu am si eu una...[:D]) si mi-am promis ca data viitoare gata, tre' sa iasa fetita...
lasa mey ca vine si fetita dupa!!! sa vedem mai intii pe piciulica!!! poate-l vad si eu! cred ca venim ptr o saptamina in tara . sapt dinainte de Sf Maria. Sigur se naste pina atunci![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by dady68
Buna ziua la toata lumea! Roxi ,te-ai fofilit cu raspunsul la intrebare.Te prind eu la cotitura....pe 25-30iulie. Blanca , bine ai venit!!Asa raspuns la unele intrebari: -Cofetaria Crizantema-are suporti speciali pt. tort supraetajat, -Coaforul Select(langa magazinul Tomis)-coafeza Rebeca nr. tel.515850(programeaza-te din timp ca e f.f.f.solicitata).E tanara si inventiva....si meseriasa.Nu stiu daca vine si acasa dar intreab-o.Cam atat si bafta muuuulta de tot cu pregatirile si sa iasa totul OK!.Cred ca trebuie sa-ti uram [s][flo]<<Casa de piatra!>>[flo][s] Tania= Anduta(14 sept'96)+ Bibi(14 febr'04)
Tania m-am uitat si la pozele tale . Bibi e un scump , iar Anduta, fetita ta este o fata SUPERBA. arata perfect!!!!o sa ai ceva curtezani cu o asemenea frumusete.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tania nu m-am fofilat iubita....s-ar putea sa cistigi tu....de fapt asa cam simt si eu... Liris ce misto ca vii si tu....pai daca vii dupa 15 august inseamna ca in jurul datei aleia il scoatem si noi pe pitik afara si ne putem vedea in parc....[:D] va fi super misto!!! ma distreaza ca nu mai are asta al meu loc prin garsonera si tot scoate cite un picer afara...sau fundu' in plamin.....saracu', cred ca s-a saturat si el ca mine....[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua la toata lumea! Pozici frumoooooase si fete la fel(sic si baieti)! Asa da!!!!! Roxi ,te-ai fofilit cu raspunsul la intrebare.Te prind eu la cotitura....pe 25-30iulie. Blanca , bine ai venit!!Asa raspuns la unele intrebari: -Cofetaria Crizantema-are suporti speciali pt. tort supraetajat, -Coaforul Select(langa magazinul Tomis)-coafeza Rebeca nr. tel.515850(programeaza-te din timp ca e f.f.f.solicitata).E tanara si inventiva....si meseriasa.Nu stiu daca vine si acasa dar intreab-o.Cam atat si bafta muuuulta de tot cu pregatirile si sa iasa totul OK!.Cred ca trebuie sa-ti uram [s][flo]<<Casa de piatra!>>[flo][s] Tania= Anduta(14 sept'96)+ Bibi(14 febr'04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[ups]Am vrut sa aman postarea ca sa fac o modificare (am vazut pozele) si cand colo mi-a luat amandoua postarile. Liris, multzam mult pt. aprecieri.Are mama doua frumuseti, asa ca tati se pregateste de pe acum cu arsenalul.....[bruta]Te asteptam cu drag in august. Asa, Roxana mey ca si-asa mi-a sarit randul la praji![pofta][pofta] Mai vorbim!Pupici tuturor! Tania= Anduta(14 sept'96)+ Bibi(14 febr'04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu imi rod unghiile ca am ratat prajiturile si ele le-au mai si facut poze ca sa salivam noi astelalte!!!! hai ca ma bag si eu in joc, roxa eu zic 28 iulie, sau 6 aug...deci ori una ori alta, sa am mai multe sanse...tind sa cred spre a doua data...deci 6 aug!!!! mama fetelor dar cum ati facut sa aveti niste burticutze asa sexy? si sa stati asa slabute? eu eram mareeeeeeeeeee!!!! sinzi si david
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi hai ca ma faci sa rid mama...zici tu ca pot rezista pina pe 6 august???? asta ar fi o zi dupa DPN....dar te scriu asa la catastiful de pariuri, daca asa vrei tu......[:D] hehehe, nu va mai plingeti gagici, ca mai fac praji....nu-i nici o problema. ma duc azi sa ma conversez cu doctorul Asan (anestezistul) ptr epidurala, asa ca vorbim later. pupicei si o zi racoroasa!!! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, roxi, ma inscriu si eu 30-31 iulie. Eu asa mi-am dorit :un baiat leu frumos si puternic. Dar la mine calculelele nu prea mi-au iesit si am facut o balanta tare frumoasa. Asa ca asteptam cu nerabdare sa vedem un leut care sa semene cu mami si sa-mi faca mie in ciuda:))) Blanca, bine ai venit printre noi. Eu ce pot sat-ti spun decat ca am o prietena care de cate ori vine in Mamaia mananca numai la Casa Prahoveana si este foarte multumita de calitate si servicii. Eu personal nu am fost dar stiu ca ea e tare pretentioasa deci..... Va doresc sa aveti o nunta minunata. va pupam. caty si dinu. caty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...