Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Roxi, multumim pentru primire, a fost super ! Fozele sunt f. frumoase, te-ai miscat repejor . Casuta ta e k lumea rau de tot . Fetelor, eu am incercat sa pun pozele facute de mine pe webshots dar nu vrea deloc sa mi le uploadeze. O sa le pun marti de la serviciu, sper sa nu va suparati pe mine ca intarzii atat (luni am liber). Oricum vreau sa va spun ca au iesit tare misto. July, distractie maxima la munte, sa veniti sanatosi si voiosi si cu forte proaspete ! Pupici la toate fetele ![dual] Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai vreau pozici, mai vreau pozici! Ce numai atat???? M-ati aburit ca puneti poze multe si...Roxi nici nu apare in ele![xx(] July, drum bun si distractie maxima la munte! Sper sa aveti vreme buna! Dulce, dulce....da-i un pupic lui Teo pe obrajiori si spune-i ca-s de la mine. Cornelia, tare cumintica e Maria! Si pe ea pup-o pe obrajiori ca tare scumpici ii are! Oana, e valabil si pentru Paul! Vezi ca pe Paul l-am pus pe listuta noastra de pretendenti. Mai fetelor nu degeaba am facut doi copii, imi plac de mor! Am stat cu stres vreo cativa ani ca nu pot avea bb-ei. Dar problemele medicale s-au rezolvat de la sine fara vreun tratament special. Marlen si Galarina, mi-a parut bine sa va cunosc!Data aviatoare poate reusim sa stam mai mult de vorba. Pupici la toata lumea pana maine! [pup][pup][pup] http://community.webshots.com/user/dady1968 Tania= Anduta(14 sept'96)+ Bibi(14 febr'04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tania nu-s eu aburitoarea, ca si Laura a facut poze multe si acu' se eschiveaza....[:p] cica de abia marti le pune. iar ptr ca July probabil e in drum spre munte..mai trebuie sa asteptam si pentru ale ei. imi pare bine ca problemele s-au rezolvat de la sine....nici sa nu mai apara de acum! pupicei si o seara placuta! noi miine la gratare.....YES!!! ca, dupa-ceea....cine mai stie cind mai pup!!! sa fiti cuminti, da?[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, multumim mult de invitatie, ai fost o dragutza. Ma bucur foarte mult ca am putut ajunge, am petrecut 3 ore super. Cel mai important si mai important este ca v-am cunoscut. Sper sa ne vedem destul de des cu bb-ii in parc (dupa ce ma dezmeticesc si eu daupa nastere). Concediu placut July. Va pup pe toate celelalte, aveti grija de voi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Ce mai faceti, caci noi nu putem spune decat de bine. Mancam, dormim si crestem. Astazi ne-a cazut si buricutul si peste doua zile vom incepe sa facem baita la fetita. Eu abia astept s-o vad cum se balaceste in apa. Cred ca-i va place tare mult pentru ca sta nemiscata cand ii fac toaleta. Totusi am intampinat si noi cateva problemute, nu foarte grave dar care m-au alertat pe mine, ca mamica. Ii curge un ochisor si nu stiu cu ce s-o dau sa-i treaca. I se mai lipeste, mai ales dimineata si mi-e asa de mila de ea! Medicul de familie mi-a spus s-o ung cu kanamicina. Voi cum ati rezolvat o asa problema? Si, de la uleiul Jhonson a facut o iritatie destul de uratica, dar asta este in curs de vindecare, pentru ca am renuntat s-o mai ung cu ceva. O spal local si atat. Voi ati dat copiilor Vigantol? Cica sunt picaturi pentru profilaxia rahitismului. Va intreb deoarece, am unele retineri in ceea ce priveste sfaturile medicului meu de familie. Sanzi, sa vezi acum ce frumusica s-a facut Bianca mea. Ca sa va convingeti, am mai pus cateva poze pe care va invit sa le vedeti. Va pup pe toate si abia astept sa pot veni si eu la intalnire, sa va vad si eu pe toate. Nu stiu daca am facut-o pana acum, dar vreau sa multumesc fetelor care au venit sa ne vada si celor care ne-au transmis numai ganduri bune. Pupici dulci la toata lumea! Tatiana si Bianca http://community.webshots.com/user/tatianaS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai Tatiana, ce dulce este!!!! Imi vine sa o mananc...e tare frumoasa! Si ce obrajori a facut de cand am vazut-o! Despre ochisor nu stiu ce sa iti spun, David a avut si el un ochi mai lipicios dar in 3 zile a trecut doar curatat cu ser fiziologic... Si sunt dezamagita ca nu am reusti sa ma vad si eu cu celelalte fete...am vazut pozele...v-ati distrat pe cinste! Sinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza la mamici si pitici si burtici. noua ni s-au stricat planurile, nici plaja azi, nici gratare...ca vine electricianul sa ne repare lumina in baie. asa ca...consemnati in casa. Tatiana, la ochisor si eu zic sa pui doar ser fiziologic si daca nu trece in 3 zile sa vezi un oftalmolog. iar vigantol da-i cu incredere, asa si trebuie. ai grija numai sa fie doza mica ptr ca piticii astia mici fac repede supradozare de vitamina D. pupicei la toate si o zi buna, Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, si eu iti multumesc pentru invitatie, a fost o vizita foarte placuta, m-am simtit extraordinar, (mai putin la sfarsit cand Paul incepuse sa se obrazniceasca si nu mai stiam cum sa il potolesc[:)]). Sper sa mai repetam astfel de intalniri sa ne mai relaxam si noi![grup] Laura sa pui si tu pozele. A facut si July poze? Va pup pe toate.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...