Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

maternitatea cantacuzino


Recommended Posts

Si eu tot noaptea am ajus si m-a consultat "donsoara" doctor, cu toate ca nasteam normal... Era si ea pe acolo si poate se plictisea... Ala a fost momentul cel mai neplacut... Dar se pare ca se putea si mai rau. [url="http://community.webshots.com/photo/258512151/272001596QpDSRQ"][foto]Elena cu cipilica[/url] Eliana si [copil] Elena (23.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna ziua. Sunt viitoare mamica de mai si voi naste la cantacuzino, cu dr. Luminita Enache. Pe tot forumul asta nu am gasit decat o singura persoana care stie de dansa si era f multumita. Si eu sunt multumita, ne stim de 5 ani ca medic-pacient, dar e prima nastere. Emotiile sunt cu atat mai mari cu cat tot aud si pe aici pe la voi probleme destul de mari cu asistentele. Eu sunt o persoana destul de impulsiva si mi-e teama ca voi ajunge sa ma bat cu ele(daca voi fi in stare dupa naseter). Oricum, imediat de obicei ripostez atunci cand sunt nedreptatita. Deci chiar nu stiu cum voi reactiona. De dat dau ce va trebui, dar macar sa se poarte bine, macar cu puiul nostru, pe care il asteptam atat cu sufletul la gura!!! Va pup, Andutzy- UM 18.08.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andytzy, marea smecherie a asistentelor de la copii este sa se roteasca in asa fel incit sa nu apara de doua ori aceeasi. Tu ii dai uneia, iti zimbeste si pe urma nu o mai vezi. Apare alta scirba care iti face mutre si se poarta cu bebe ca si cu un sac de cartofi, ii dai si aleia, devine amabila, iti vorbeste numai cu diminutive si... dispare. Mie mi-au facut asa vreo doua zile dupa care nu le-am mai dat nimic. Nu stiu care e solutia cu ele, in asa fel incit bebe sa nu aiba de suferit. Nu apuci nici macar sa intri in ele mai tare( cum am si incercat), ca se evapora. Nu vreau sa te sperii, poate o sa ai tu mai mult noroc. Oricum, daca bebe e sanatos si medicul de incredere, restul, pina la urma, sint nimicuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]Originally posted by andutzy
[green][b][size=1]Buna ziua. Sunt viitoare mamica de mai si voi naste la cantacuzino, cu dr. Luminita Enache. Pe tot forumul asta nu am gasit decat o singura persoana care stie de dansa si era f multumita. Si eu sunt multumita, ne stim de 5 ani ca medic-pacient, dar e prima nastere. [/size=1 pentru andutzy: am nascut cu Dr. Enache anul trecut in iulie, dra doctor a fost alaturi de mine pe toata durata travaliului, m-a ajutat si m-a incurajat. iti doresc o nastere la fel de usoara ca si a mea. ai discutat cu dansa de epidurala? daca ai intrebari, sunt aici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...