Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toples? Pro si Contra


Recommended Posts

Mai fetelor, de uitat se uita ei si cand sunt imbracate dara cand sunt dezbracate. Si macar n-au habar sa se ascunda mai bine!! Acuma nu-mi fac eu probleme ca pleaca dupa vreuna dar comparatia e demoralizatoare , mai, imi strica cheful de concediu! Oare nu sunt pe undeva plaje doar pentru balene?? Unde sa scrie la intrare ceva de genul : Accesul interzis femeilor sub 80 Kg si cu sanii tari" Du-l la Techirghiol...acolo nu scrie...dar sigur vin numai babe...:))) Dar si mai bine, du-l la mosi!!! hahaha sinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
babe gasesti pe orice plaja. poate doar in Romania vezi insa pe plaja publica babe "gratzioase" vorba cantecului care fac topless in ciuda publicului[bang] eu una n-am nimic contra amatoarelor/profesionistelor de topless dar am renuntat de vreo cativa ani la tompless pe plaje publice fiindca nu-mi plac privirile admirative/critice/comparative etc. Pur si simplu, nu ma simt in largul meu. Si nici nu vreau s aratez ocazia de a folosi un costum de baie in care am investit la greu[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu niciodata nu m-am gandit la statul la plaja ca la un motiv de a agatza sau a fi agatzata. Pentru mine plaja e pur terapeutica. Nu m-am gandit niciodata nici ca se uita oamenii la mine si nici nu am privit. N-am facut niciodata topless pentru a-mi arata sanii ci pentru ca n-am suportat dungile de bronz pe mine. Nu sunt pudica de felul meu si am invatzat sa-mi pretzuiesc trupul in toate fazele prin care am trecut: mai slaba sau mai grasa. Important e sa te simti bine in pielea ta. Daca tu nu esti multumita.. atunci si ceilalti vor observa. Cat despre barbati.. ei privesc si vor privi.. puteti voi sa le puneti si okelari de cal. Si eu ma uit, ba pot sa spun ca am o sensibilitate pentru femei frumoase... dar nu am niciodata sentimentul de invidie in mine... Eu cred ca fiecare femeie poate fi frumoasa cu minimul de efort si aici nu e vorba doar de kg potrivite... Eu votez pro-topless cu conditia sa existe "sani" demni de a fi expusi .. si oricum stand pe spate.. cred ca toti sanii sunt la fel cami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana sa ma casatoresc, mai faceam si eu toples, dar asa sa stau pe prosopelul meu, fara sa-mi flutur sanii pe plaja sau la shtrand. [:D] Acum insa s-au mai schimbat treburile......+ ca aici nu ai voie sa faci toples, este total interzis.[:D][:D]Deci am noroc , nu am motiv sa fiu geloasa.Si al meu nici nu se uita,din respect......si stie ca,chiar daca vrea sa se uite fac crize si [poc][poc].Deci fetele geloase, de ce nu faceti concediul la mare aici [zz] Elena&baby girl[zana](DPN 24oct.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena, sunt de acord cu tine. Fetele geloasele, sa vina sa faca plaja la tine.Eu zic ca totul merge pe increderea pe care o ai in sot, sau prieten.si de ce nu, de felul lui. Ca daca asa ii place, se va uita si daca il tii numai in casa. Al meu se uita, pentru ca ce este frumos si lui Dumnezeu ii place. Nu am ce sa-i fac.Uitatul este inofensiv.Treaba e sa se opreasca aici. Anca Capul sus, va rasari soarele si pe stada noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...