Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (17)


Recommended Posts

La treaba, slabutzelor! Revin mai tarziu... Subiectul vechi (partea a 16-a): www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=28762&whichpage=1 Inainte de toate, am anuntat ca am deschis un subiect nou, deci nu stiu de ce ati postat acolo. Daca citeati mai atent, ati fi vazut lucrul asta! Si mesajul meu era postat cu mult timp inainte sa adaugati voi mesaje!! In al doilea rand, nu eu am deschis partea a 16-a, prin urmare nu puteam inchide eu subiectul respectiv. Cel putin asa stiu eu... Si in al treilea rand, de ce este nevoie sa adaug si link-ul vechi?? Nu-l salvati in Favorites? Sper ca n-am suparat pe nimeni! Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by mamicaluitheo
fetelor nu vedeti ca s-a deschis partea a 17-a??? ::)) haideti aici bibi multam esti o scumpa
daca toata polologhia mea ti-a ridicat moralul macar cu un punct, inseamna ca zi n-am trait degeaba [:D] si pe mine m-au ajutat fetele cind am plins dupa ajutor..... [pup] bibi si [zana] - plecata in vacanta....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamicaluitheo
Mey bibiloi iarasi nu mai pot deschide montinde pe e-mailul meu. ce dreak are? plizzzzzzzzz again , il printez si il sterg dupa ca ma nervozeaza pupici de la andreea si raman alaturi de voi atunci .ca sunteti tare convingatoare..[pup][pup][pup][pup][pup]
vrei sa mai postez o data ce am scris in oartea a 16-a? bibi si [zana] - plecata in vacanta....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...