Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (17)


Recommended Posts

Fetelor, va rog frumos daca aveti trimiteti-mi si mie cartea lui monti la adresa oanarotaru@videotron.ca. As vrea si eu sa ma documentez si sa incep. Multumiri anticipate, Onutza Onuta,Bryan Alexandru(26feb. 2001) si Sean Raphael (29 dec. 2003) http://community.webshots.com/user/onutza_mamicutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna. Am sosit si eu la raport la raport la ora tarzie. Ieri "am stricat-o". Am mancat la pranz un snitel si salata de varza, iar seara, pe langa o salata de rosii si cascaval, am mancat o inghetata buna, buna[:D] Cantarul meu arata azi 78.5 asa ca sunt multumita. Cand am inceput dieta in februarie si cantaream 91 kg nu credeam ca am vreo sansa sa slabesc, mai ales ca eram tare pofticioasa. Nici acum nu-mi vine sa cred. Sunt tare mandra ... si modesta. Azi: dim. un iaurt degresat, pranz: ciorba de pui si tocanita de pui seara: peste la gratar Va pup si o saptamana excelenta. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor...v-am vazut pozele. Pai sunteti toate niste frumoase, dupa ce mai scapati de kg care va supara, vorba Carolinei, direct pe coperta Playboy-ului! [ispita] DD, da' de ce sa fii modesta?!? Meriti toate laudele...si eu sunt incantata ca acum stau mult mai bine la capitolul pofte. [:D] Nici nu-mi vine sa cred ca eram in stare sa mananc si 4 tiramisu odata! Bleah...acum n-as mai putea si nu-mi pare rau deloc. [:D] Tu tii din februarie Monti? Sau l-ai mai combinat cu altele? Andrada, felicitari pentru jumatatea de kg pierdut. [;)] Am papat physalis, sunt interesante, usor acrisoare si foarte parfumate. Sunt ok, dar nu lesin dupa ele. Insa arata superb, bobita din interior este galben portocalie, aratau foarte vesel in farfurie cu varful ciocolatiu. [:)] Adevarul este ca eu am o problema cu fructele exotice, adica nu-mi plac deloc mango, papaya etc. Deja sunt foarte precauta cand mai incerc vreunul. Physalis merge totusi, o sa mai cumpar vreodata. [pup] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia Tin dieta din februarie, nu am combinat-o cu altele. Inainte de Monti am incercat multe altele total aiurea, imi dereglasem toate cele de prin organism. Oricum puneam kg la loc urgent. O luasem razna si cu Monti cand nu reuseam sa trec cate un prag, iar cand am vazut ca intr-o saptamana am pus la loc 3 kg mi-am bagat mintile in cap. Eu aveam o mare problema cu dulciurile, eram in stare sa mananc 3 ciocolate intr-o zi si poate si ceva pe langa ele. Numai cand ma gandesc mi-e greata. Asa ca ma bucur ca v-am gasit la timp si am aflat de Monti. Pupici Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, sa traiti [batcap]!!! Cu nucile am inteles. Mai ramane sa rezolv migdalele... Cu zeama de morcovi inca astept sa ma lamuriti de-a binelea [:D]. Dar carne pot pune in supa?!? [alcool] Sa va zic si ce am mancat ieri: -dimi: nelipsita pita pocket prajita, insa ascult de sfaturile voastre si o schimb pe paine integrala (aia poate avea mac sau susan sau cereale prin ea?!?) -pranz: migdale (ca numai azi v-am citit si tot nu stiu exact) si ABATERE: 2 foietaje cu branza [bang], dar erau ramase de alaltaieri in frigider si mi-au facut pofta [hot] -cina: o bucata de pastrav file la cuptor, fara ulei, doar cu lamaie. -in timpul zilei peste 2 L de apa plata!!! [il] Ce mananc azi va zic maine. Cantar inca nu mi-am cumparat, asa ca nu prea imi arde sa ma cantresc aiurea si apoi sa nu fie in concordanta! Remediez cat de repede lipsa! Va pup [pup] "Where there's a will, there's a way!!!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, aseara am papat un pic de mamaliguta cu branza si ou...la culcare 2 felii pepene rosu azi: dimi:1 felie mare de pepene...o cafea...acum trei pesmeti wasa cu o ceasca de iaurt 0.1% pranz:doi crenwusti forzoso, o bucata telemea, o rosie si 2 castraveti seara:varza calita Eliza si Mara (24.01.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata buna! aseara pina la urma am facut pentru colegii mei de apartament spaghete cu carne tocata. eu mi-am tras portia mea deoparte inainte de a pune bulionul (zahar si amidon...), am mai gasit o bucata de cirnat prin frigider si un ochi si am mincat boiereste... azi: dim - 7-ceai 8,30-iaurt degresat prinz - salata de ton cu rosii, ardei si castraveti seara - ....presimt o ceafa la gratar..... onutza, ai primit cartea? daca nu, ti-o trimit eu...si bine ai venit! bibi si [zana] - arsa de soare....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...