Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (17)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by bibilica
nu stiu de ce s-a postat de doua ori....am facut eu ceva prostii pe acolo....[:D] bibi si [zana] - arsa de soare....
Poti sa stergi un mesaj de undeva de pe banda de sus, pe langa Reply, e-mail si altele...Delete Reply sau editeaza raspuns... Hai ca intelegi tu ce-am vrut sa spun... [:D] Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
BAAII da' harnice mai sunteti! Lipseste omul cateva zile si are de citit un roman. Acu' n-am timp dar promit pe mai tarziu ... Raport : Am mancat tort diplomat [V] covrigi uscati din faina alba ( 3 bucati )[}:)]. In rest am papat Monti - salata si gratar si mici etc [:p] asa ca nu ma certati prea tare ( la nunta la care am fost n-am baut decat apa , n-am papat sarmale , si antreuri si gulas-uri , si alte nebunii - am baut apa toata seara ba inca pe la noua seara mi-am luat copchilul si ne-am dus la alta carciuma si am papat piept de pui la gratar cu salata de varza ...) Abaterile le-am facut la maica-mea (acasa) [:(] Concluzie - cantarul arta cu 1/2 kg mai mult dar sunt pe stop asa ca nu ma crizez prea tare (inca). Si acu' va pup si va urez o zi buna VioN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lupusorule, Bibilica, am reusit! multam de indicatiuni.a bagat fata la cap, mai greu a fost sa imi dau seama ca trebuia sa ma duc la mine "acasa" de unde sa pot edita un album, ca m-am invartit pe paginaaa.. Deh! aa e la batranetze:) sper sa ma intorc si sa salut si sa pup pe toata lumea. Andrada34
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Andrada34
Lupusorule, Bibilica, am reusit! multam de indicatiuni.a bagat fata la cap, mai greu a fost sa imi dau seama ca trebuia sa ma duc la mine "acasa" de unde sa pot edita un album, ca m-am invartit pe paginaaa.. Deh! aa e la batranetze:) sper sa ma intorc si sa salut si sa pup pe toata lumea. Andrada34
zapacita rau, fata asta.... andraaaaaaadaaaaaa, vezi ca poza aia dinainte de monti nu se vedeeee!!!!!!! aia in care esti grasaaaaaa ca in celelalte esti slabaaaaaaa!!!!!! [:D][:D][:D][:D][:D] bibi si [zana] - arsa de soare....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Andrada34
Lupusorule, Bibilica, am reusit! multam de indicatiuni.a bagat fata la cap, mai greu a fost sa imi dau seama ca trebuia sa ma duc la mine "acasa" de unde sa pot edita un album, ca m-am invartit pe paginaaa.. Deh! aa e la batranetze:) sper sa ma intorc si sa salut si sa pup pe toata lumea. Andrada34
Wow Andrada, dar arati super, sau vorba lui bibilica, poza in care esti grasa nu se vede ? [pup] Karina+ [copil] Bogdanel
Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamicaluitheo
am pus olecuta de faina, am facut rau stiu, dar altfel nu pot sa-l mananc::(( nu da-ti cu pietre ca va pupacesc in semn de recunostinta... andreea
Nu dam cu pietre, dar nu e Monti. Incearca macar sa maninci doar continutul, nu si "hainuta". [pup] Karina+ [copil] Bogdanel
Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...