Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-2


Recommended Posts

quote:
Originally posted by fannna2003
[:-)))][:-)))][:-)))] felul doi ce ai? hai ca ma bag eu la rufe [spala]daca-ti mierge masina
Felu' 2 sunt geamurile de spalat ca sa-ti stea in gat felu 1.Ai si un mare avantaj:nu te ingrasi.Cantareste oferta si raporteaza.Pup.[:D] De cand vorbesc aici,1 masina-i gata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Wonderful iar m-ai debusolat... tu crezi ca e bine sa-mi misc fundu` la un dr. Nu simt nimic, nu mi-e rau... nu am nici un simtom. Off.... in loc sa fiu in extaz... Doctora mea a zis ca numai bine pina pe 18... si s-o sun daca apare ceva. Scurgerile s-au oprit. Ma scuzati fetelor ... dar sint ... Cad diontr-o extrema in alta. Am si eu acasa citeva feluri d-astea. In we m-am plimbacit si acum n-am rufe spalate, calcate. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ina78
Wonderful iar m-ai debusolat... tu crezi ca e bine sa-mi misc fundu` la un dr. Nu simt nimic, nu mi-e rau... nu am nici un simtom. Off.... in loc sa fiu in extaz... Doctora mea a zis ca numai bine pina pe 18... si s-o sun daca apare ceva. Scurgerile s-au oprit. Ma scuzati fetelor ... dar sint ... Cad diontr-o extrema in alta. Am si eu acasa citeva feluri d-astea. In we m-am plimbacit si acum n-am rufe spalate, calcate. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Iubita mea,stiu ca-ti doresti dureros de mult bb de aia incearca sa nu te urci pana la extaz pana nu stii sigur.Eu vreau sa te ponderez acum ca sa te poti bucura pana-n al 9 lea cer dupa ce afli sigur.Daca nu poti da de dr. ta decat peste cateva zile,du-te in alta parte ca sa te linistesti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai bine ma chemi la [curat]...nu-mi place sa spal geamuri si sa calc ati auzit???? Vremea se va raci accentuat in toata tara incepand de maine. Administratia Nationala de Meteorologie a emis astazi o avertizare cod galben pentru toata tara. Vantul va prezenta intensificari in toate regiunile, indeosebi maine si vineri, cu viteze de pana la 60-65km/h, la munte viteza vantului putand ajunge la 80-100km/h. Maine, in prima parte a zilei, instabilitatea atmosferica va fi accentuata iar cantitatile de apa vor creste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar am doua teste cu doua liniute. Am vorbit cu doctora la telefon si mi-a spus sa nu-mi fac probleme. Sa stau linistita perioada asta. Cit despre frig... astazi am fost in papuc la serviciu si am picioarele inghetate. Mi-e un frig... Abia astept sa ajung acasa sa pun treningul pe mine... ala gros. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by fannna2003
mai bine ma chemi la [curat]...nu-mi place sa spal geamuri si sa calc ati auzit???? Vremea se va raci accentuat in toata tara incepand de maine. Administratia Nationala de Meteorologie a emis astazi o avertizare cod galben pentru toata tara. Vantul va prezenta intensificari in toate regiunile, indeosebi maine si vineri, cu viteze de pana la 60-65km/h, la munte viteza vantului putand ajunge la 80-100km/h. Maine, in prima parte a zilei, instabilitatea atmosferica va fi accentuata iar cantitatile de apa vor creste.
Da' cui,pisicii mei,ii place?Io, in afara de camasi ,nu mai calc nimic.Am numa' lenjeria 'cramponata' si gata.Camasi de hartie exista?Ca omu' meu are un spate mare,de zici ca-i calci fete de perna mari nu camasi.Io l-am ales ,da' atunci nu m-am gandit la asta.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...