Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu virsta de peste 20 de ani


Recommended Posts

Fetelor, chiar daca eu nu ma incadram la categoria voastra, mi-am bagat nasul [hopsieu]sa vad cat de multe sunteti....si maaaare mi-a fost mirarea sa vad cat de multe mamici tinere avem pe aici. Bravo voua! Si m-am mai uitat pe ici pe colo la poze..si tare bine va sta asa tinere si frumoase si cu [copil] langa voi, parca ati fi sora mai mare a lor.... Nu spune hop pana nu sari.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vaaai ce de mamici tinere! Mi-e rusine, dar ma inscriu si io, ma primiti? LA MULTI ANI CALUDELU SI DANA! Hop si eu! Am nascut la 26 ani si 3 luni. Acum baietzelul meu are 10 luni! Am avut o sarcina si o nastere usoara. Imediat dupa nastere, sotul meu m-a intrebat (crezand ca o sa spun nu) daca mai facem vreun bebe, iar eu i-am raspuns imediat:DA! In privinta nasterii: NO PROBLEM! Adevarul e ca mai greu e dupa...[:D] Sunt nascuta pe 22 iunie 1977. Pe baietzelul meu il cheama Matei - Alexandru! http://community.webshots.com/user/bogux1973b Mih si bb Matei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop ma bag si eu! Ma primiti? Daca nu eu tot scriu! Am 28 de ani si 8 luni si am un baietel de 13 luni. am nascut la 27 de ani si 7 luni. L-am dorit mult pe copil si l-am planificat. Am vrut baiat, am incercat sa punem toate sansele de partea noastra si a mers! Imi mai doresc un copil, o fetita,dar peste vreo 2 ani cel putin. Vreau sa ma pot intelege cu Sebastien, sa mearga la gradinita, ca sa pot fii linistita pe timpul sarcinii. asa vedem noi lucrurile, eu si sotul meu. El are 35 de ani acum. Copilul l-am crescut singuri, fara ajutor din partea nimanui. Am vrut sa invatam sa fim parinti singuri, fara sfaturi"binevoitoare"! Au fost alaturi de mine cartile si DC. Si sotul, binenteles, sa nu vorbesc cu pacat, caci m-a ajutat enorm! http://community.webshots.com/user/delphinoi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare,fetele! eu m-am casatorit la 20 ani si jumatate,sotul meu avea 24.am nascut la 21 ani o fetita dulce dulce care-mi poarta numele.am avut o sarcina usoara,dar m-am ingrasat foarte mult,aveam 73 kg cand m-am internat sa nasc cu risc de preeclampsie.nasterea a fost destul de grea,nu m-am dilatat...a durat o noapte si o zi...dar am suportat-o cu stoicism caci mi-am dorit si iubit copilul asta inca inainte de a fi conceput.cunoastem ziua cand s-a intamplat minunea.am stiut din primul moment ca sunt insarcinata. desi tanara,mi-am dorit sa imi intemeiez familia mea.sunt sigura ca acest lucru s-a intamplat datorita sotului meu,un barbat minunat,sensibil si iubitor;vom creste toti trei odata! nally,draga mea,te stiu de la mamicile de mai-iunie!te rog frumos sa adaugi pe listuta si numele noastre. eu sunt Alexandra,nascuta pe 10 martie 1982. fetita mea se numeste Alexandra Cristina, nascuta pe 10 iulie 2003. imi place teribil de mult subiectul acesta! Alexandra mare si Alexandra mica... www.jester.ro/alex/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multzi Ani Claudelu si Dana, multa sanatate si fericire. Ma inscriu si eu in clubul vostru, sunt nascuta pe data de Mai 26, 1981 iar bb Julian pe dat de Noiembrie 204, 2002. Multa sanate si fericire la toata lumea Gabbriela [flo] & Julian [bibe] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/gabbriela_h/my_photos"]web[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI CLAUDELUL SI DANA ; Ma inscriu si eu in clubul mamicilorde peste 20. Eu sunt nascuta pe 23 .02, 1979 si baietelul meu este nascut pe 23 .01 . 2004 miky si baby Niklas foto niklas http://www.pixum.de/members/roosty2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...