Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu virsta de peste 20 de ani


Recommended Posts

Uite si pe nea Ion, ca si el e om! Ne primiti? noi oricum va uram Bun Gasit! Sa incepem: Mama - 5 iunie 1976 Tata - 1 iunie 1976 Karina - 29 septembrie 2002 Victor - 12 mai 2004 As avea si eu o intrebare.Pe amandoi i-am nascut normal,nema anestezie,dureri...ca la toata lumea(ba la Karina, travaliu sanatos de 12 ore).Culmea este ca eu am fost aceea care a vrut nastere naturala, desi dr. zicea ca ar fi mai bine cezariana pt. ca am avut o operatie pe cord.Nici n-am vrut s-aud! Eeee,fetelor...acum mi-e frica si de o seringa.Am senzatia ca nu pot suporta nici cea mai mica durere.Pana si la epilat fac urat. E normal sau am luat-o p-alaturea cu drumul? Va pupam si revenim curand. Bri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pe 12 august 1996 se nastea Robert iar parintii lui aveau la data aceea 23 de ani (Oana-3.01.1973 si Gabi-19.08.1973). Suntem niste parinti f. tineri in comparatie cu cei de varsta noastra si ne bucuram ca am luat atunci decizia de a avea un copil,chiar daca nu eram realizati din multe puncte de vedere. [flo] Oana http://community.webshots.com/user/ooanaa2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No ca i io tot acu descoperii sobeectu`!!! Sper sa ne primiti si pe noi in gasca. Mami e nascuta pe 21 martie 1981, si a devenit mamika de Keyto frumos la 23 de ani ( mai exact pe 10.07 2004).Noi am nascut natural desi ma cam chinuira oleaka.Efortul insa a meritat si acum avem un sufletel de ingeras de Keyto de care suntem foarte mandrii!!! Inca invatam cum sa ne acomodam unul cu celalalt ca nu avem mai mult de 2 sapt jumate....dar cred ca totul o sa fie bine ca taty e de mare ajutor ! pupe ana 23 ani/berbec http://community.webshots.com/user/natzumi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Am descoperit si eu acest subiect si daca nu aveti nimic inpotriva as vrea sa ma alatur si eu voua. Numele meu este Alexandra,nascuta la 26 Mai 1981 si bebe Alexander,nascut la 6 iulie 2004. Pupici dulci voua si bebeilor alexandra si bebe Alexander www.schloesslstube.com/bogendorf/de/default.htm http://de.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alexastan1981/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si noi aici!I-mi place ca vad atatea mamici tinerele cu bebei frumosi foc![bis] Eu m-am casatorit la 19 ani(data de nastere 24.01.1982) cu iubirea vietii mele Stelian (17.06.1972)si dupa 9 luni de la o luna de miere in Europa sa nascut [copil]Rares Stelian(9.april.2002). La fel ca si multe dintre voi cand m-am casatorit nu stiam multe acum cu cat invat mai mult cu atat realizez ca mai am MUUULTE de invatat!Prima baita a bb am facut-o noi parintii singuri la fel si totul de acolo mai departe!Nu stiu cum am reusit sa ne descurcam fara pic de ajutor dar conteaza ca acum e totul bine , Rares mare si frumos si toti impreuna o familie fericita!! Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna, iti urez o nastere super usoara. Eu tot as vrea sa vorbim despre oful meu, cum v-ati descuracat cu prietenii?Nu se uita la voi ca la ciudati? recunosc ca in grupul meu putini sunt aceia care fac acest pas la varsta noastra,si nu prea ma regesesc, noroc cu DC, ca alte prietene cu bebei nu prea am..... Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina ai dreptate, si pe noi prietenii ne-au privit la inceput ciudat si toti au spus ca un copil te impiedica sa te distrezi, sa calatoresti, sa mai ai timp de tine. DAr cu timpul, cand au vazut ca noi nu eram preagatiti sa renuntam la nici una dintre pasiunile noastre, si cand au inceput sa il indrageasca pe noul membru...s-au obisnuit...si le e tare drag flacaul si chiar pot sa spun ca ne admira... Sinzi si David
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina ,eu am patit lucrul asta la facultate , eram singura fata casatorita si graviduta[gravi]!Toti ma intrebau daca nu mi-e frica s-au daca am ramas insarcinata fara sa vreau!Le-am spus ca este ceea ce-mi doresc iar ei s-au comformat repede! Avem prieteni care au copii de aceasi varsta cu Rares , insa avem si prieteni care nu au copii si dupa ce stau la noi in vizita toti ne spun ca suntem norocosi si ca defapt si ei i-si doresc copii! Pe noi nimic nu ne impiedica sa ne distram!Mergem la petreceri[bum](bb sta cu bona),iesim la terase [cheers],poate nu la fel de mult ca atunci cand nu era [copil] dar suntem cu siguranta mult mai impliniti si fericiti![il][il][il] Aceasi fericire ti-o doresc si tie! Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...