Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Intilnire DC in Montréal – 8 august


Recommended Posts

Salut la toata lumea! Asa cum spuneam, am deschis un nou subiect despre si din Canada. Va rog, mamici, tatici, sufletele din burtica si pitici... sinteti invitatii mei la o cafea virtuala, in aburul caruia putem discuta orice ne trece prin cap. Am deschis acest subiect pentru ca m-a rugat Ira, dar si pentru ca mi s-a facut dor de o... intilneala. Ce ziceti?!? Haideti, ca acusica se termina vara si adio intilneala pina la cealalta. Ce spuneti de 1 august? Agata a implinit 3 ani pe 28 iunie!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce-as mai veni si eu la intalneala... Daca mi-ar veni macar invitatia la interviu pana atunci as face o betzie, eu care ma ametesc de la 200 ml de bere [alcool]. Sper sa ne intalnim curand canadiencelor [grup] Pentru 1 august va urez sa va adunati cat mai multe si sa petreceti romaneste. Numai bine, Mamamariana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut canadiutelor!Nu sunt pesimisita de fel dar cam asa vad eu lucrurile!In rest sa recunoastem sunt si multe puncte bune care merita bagate in seama!Azi am fost la Oka si a fost super.Pe Catalin (3 ani jumatate )nu l-am prea putut scoate din apa asa de mult i-a placut.In rest eu consider ca este o datorie morala sa ajutam si noi alti noi veniti cum si altii ne-au ajutat pe noi. Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia eu nu pot pe 1 august.Plecam simbata asta in concediu 2 saptamini si ne intoarcem chiar pe 1 august dimineata.Dar dupa 23 ore de condus dinspre Florida nu cred ca mai sunt in stare de intilneala.Poate saptamina cealalta,pe 8 august? Dana si gemenii http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...