Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Carmen Muller-Giulesti, a nascut cineva cu ea?


Irda

Recommended Posts

Am o rugaminte la voi fetelor, imi poate da cineva dintre voi informati despre dr. Muller Carmen, Spitalul Giulesti? Daca ati nascut cu ea , cum se comporta..etc. Eu sunt aspiranta si am fost la dansa de cateva ori, dar sunt curioasa cum se comporta in timpul nasterii cu pacienta. Cu multumiri anticipate, Irda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am nascut pe 14 iunie anul acesta cu d-na doctor Muller si am fost foarte multumita, mai ales ca piticutza mea a avut circulara de cordon si eu n-am avut dilatatie completa (chiar daca mi-a pus tot felul de perfuzii si mi-a facut injectii)si ajutorul ei totul a fost OK pana la urma. Ea era de garda in ziua cand m-a internat si eu am nascut a doua zi dupa-amiaza si a stat dupa mine vreo 6-7 ore dupa ce i se terminase garda, chiar daca avea programate consultatii la cabinetul ei.De cand m-am internat si pana am nascut venea tot timpul la mine sa ma intrebe cum ma simt si sa verifice cum am avansat.Maine ma duc la control tot la ea. Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci de raspuns si sa-ti traiasca printzesuca ,sa va bucurati de ea! Mi-ai confirmat prima impresie pe care am avut-o despre Dr. Muller , ca este un om deosebit [:)] Abia astept sa fiu si eu pe lista dansei de gravidutze! Pupici Irda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...