Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

crema de fata si ochi bune-ce marci?


Recommended Posts

pt,ochii lancome.am folosit si cel de la clinique dar nu m a placut.pt.fata hydra zen tot lancome.age delay chanel.iar pt, curatare setul:demachiant,sapun,tonic de la clinique.daca tot vb.de creme.a incercat cineva gama tigi{pt.par}ma intereseaza chocolate bed head si active bed head.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Creat
  • Ultimul răspuns
A incercat cineva creme de noapte Vichy (de fatza) ? Sau de zi hidratante de la aceeasi firma ? Aveam o colega la un moment dat careia ii aducea sora din Franta si chiar arata bine. Poate asa arata ea de la natura ,dar tot ea zicea ca a simtit diferenta de cand le foloseste .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc Biotherm,atit pentru ochi cit si pentru fata.Am avut Lancome si Clinique inainte,dar Biotherm m-a cucerit,este usor,nu se simte "greu" pe fata,e minunat!! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine regimul de fata e complicat si asta numai pentru ca sint o mare shopaholic de cosmetice. Am gasit dupa multe cautari doua companii cu care pot sa spun ca sint complet multumita. Prima este Bliss Labs si de la ei folosesc asa: Sleeping Peel Serum cu care ma dau pe toata fata. Pur si simplu mi-a sters ca si cu guma ridurile mici din jurul ochilor (infama "laba gistii"). Apoi urmez cu Quiet Tone Moisturizer (tot de la Bliss) Mai am si o crema de ochi care se cheama Bliss All Around Eye Treatment si pe aia o folosesc mai mult noaptea. Plus ca de la Bliss folosesc masti si exfoliatoare si tot felul de alte minuni. A doua companie este Laboratoire Remede si de aici folosesc o crema de fata care este si crema protectoare de soare si fond de ten si crema de fata intr-una!!!! Produsul meu fermecat fara de care nu ies din casa. De la ei am si un ser cu vit. C cre imi face pielea moale si catifelata. Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Alex3.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Nick3.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by psj
A incercat cineva creme de noapte Vichy (de fatza) ? Sau de zi hidratante de la aceeasi firma ? Aveam o colega la un moment dat careia ii aducea sora din Franta si chiar arata bine. Poate asa arata ea de la natura ,dar tot ea zicea ca a simtit diferenta de cand le foloseste .
Si eu sint curioasa. PSJ tu te referi la cele Thermal S ? Cele cu apa termala pentru rehidratare? As fi si eu curioasa daca astea sint bune , inclusiv cel pentru ochi ,Thermal Eyes, si daca sint mai bune decat Clinique. Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, exact la alea ma refeream ...Poate a folosit cineva . Oare astea din Romania au aceeasi calitate ca si cele din afara sau sint facute special pentru Europa de Est ? Cel putin L'Orealul inainte sa deschida fabrica din Polonia importa marfa special facuta pentru europa de est in fabricile lor din Franta . Paula
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kittutza, cremele care contin retinol, vitamina A nu sint recomandate in timpul sarcinii. Vitamina A e raspunzatoare de multe malformatii si e periculoasa pentru fat, nu vreau sa risc. Ma dau cu altceva intre timp. ocebine, poti te rog sa dai mai mult edetalii despre BLISS, serumul acela miraculos? Unde se gaseste, cit costa, stii vreu website? [gravi] 29 sapt si [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ocebine A doua companie este Laboratoire Remede si de aici folosesc o crema de fata care este si crema protectoare de soare si fond de ten si crema de fata intr-una!!!! Produsul meu fermecat fara de care nu ies din casa.
si cum se numeste crema asta? ca am ramas cu pixu in aer, notam constiincioasa. [flo] Authority Zero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...