Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

crema de fata si ochi bune-ce marci?


Recommended Posts

Eu folosesc Nivea Antifalten Q10 plus-crema contur ochi, dar nu sunt multumita de ea....daca imi intra in ochi putina crema, ma ustura...din punctul meu de vedere, nu are nici un efect spectaculos [xx(]...as renunta cu placere la ea daca as sti cu ce s-o inlocuiesc Acum cativa ani foloseam gelul contur ochi de la Garnier, insa nu l-am mai gasit pe nicaieri [:(] - era un tubusor verde-straveziu si imi placea tare mult, efectiv imi simteam ochii odihniti, cele cateva riduri din dotare se mai atenuasera...A! Nici vorba sa ma usture daca intra in ochi din greseala... [8**]Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza.[8**]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 64
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Uite-acuma mi-a sarit in ochi subiectul ca de doua zile ma tineam sa va intreb ceva!! Eu folosesc pentru fata si par produsele de la L'Oreal...ma impac bine cu ele desi, aici in DK, se duce o campanie de presa impotriva vopselelor de par. Mi-am cumparat, acum vreo saptamina, o crema pentru ochi, Visible Results, din aia fara miros si, dupa ce ma dau cu ea, se aduna toaaaata frumos in jurul ochilor ca ccc caimacul ( este in termenul de valabilitate). Celalta pe care o am, Revitalift, e OK. Vi s-a intimplat si voua sau doar pe pielea mea nu merge? [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama mea foloseste Revitalift si este foarte incantata . A avut si visible results pentru ochi da n-am auzit-o sa se planga . De obicei se plange , si cand i-am luat Nivea Q10 (ca n-a avut nici un efect , la fel ca Age Perfect de la L'oreal) si cand i-am luat Anew Clinical de la Avon (care zic cei de la avon ca e mai buna ca botox-ul) ca o ustura toata fatza. Am si eu o curiozitate la ce se refera campania impotriva vopselelor de par ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vopselelor de par de la L'Oreal!!! Au fost niste cazuri in presa cind, dupa ce si-au vopsit oamenii parul au facut o alergie urita tare. Eu am vazut la televizor un pusti de 16 ani, internat in spital, dupa ce se vopsise-sustine el, cu o fata tumefiata de parca ar fi iesit KO de la un meci de box. Cei de la oficiul lor de protectie a consumatorului ziceau ca toate victimele au cerut despagubiri consistente si ciudat e ca le-au primit fara nici un fel de tergiversari din partea celor de la L'Oreal!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu folosesc nici o crema de fata dar am descoperit produsele Burt's Beeswax care au un tonifiant pentru fata foarte bun, insa nu cred ca se gasesc in afara Americii. Ma uitai la pagina cu Bliss si ma lua cu lesin : 300 de dolari pentru o crema de fata ??? Pai cit trebuie sa imbatrinesc eu muncind sa platesc pentru crema aia de ma-ntinereste ? Da masca de fata cu malai si galbenus de ou ce-are ? Ca-mi iau si ooo organice si tot ies mai ieftin !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by AYUMI
F[help]etelor,eu am tenul foerte gras.Imi poate recomanda cineva o crema?
produsele Garnier pentru ten gras, au toata gama, gel de curatat fata, toner si crema. Mai poti incerca Nivea, tot pentru ten gras cu alge marine sau L'Oreal Purifying Zone parca ii zice.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...