Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

crema de fata si ochi bune-ce marci?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 64
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by psj
A incercat cineva creme de noapte Vichy (de fatza) ? Sau de zi hidratante de la aceeasi firma ? Aveam o colega la un moment dat careia ii aducea sora din Franta si chiar arata bine. Poate asa arata ea de la natura ,dar tot ea zicea ca a simtit diferenta de cand le foloseste .
Si eu folosesc de la Vichy crema de zi Thermal S1 si pentru ochi: Optilia Augen-Contour-Gel. Sunt cremele mele preferate.[il] Si de la Nivea folosesc o crema de zi-hidradanta, ca baza de machiaj cu provit. B5 si ulei de Jojoba (si cu crema de ochi de la Nivea am fost f multumita.) Alesia> intrebarea ta e pentru cele sub 30 de ani. Depinde cat de mult sub 30. [:D] Eu la 21 de ani nu foloseam nici o crema iar pe la 26 foloseam ceva gen Nivea Visage Young. (nu mai stiu exact) ~~Adela &[zana]Julia -2 ani-
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De obicei folosesc produse Oriflame, gama swidish care pentru ten normal-gras dar ff buna este si gama Royal Valvet (ten uscat sau matur). EU am testataceste produse si au mi se par bune. Dar la fel de bune mi se par si remediile naturale: - masca abraziva: galbenus cu putin malai; - lotiune hidratanta si ff hranitoare: albus de ou batut spuma si cateva picaturi de zeama de lamaie; - suc de castraveti si acum in sezon si piersica macerata; - miere -in loc de crema : ulei de masline (nerafinat); Chiar am azit ca este mai bun decat multe creme. Va pup Irina[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...