Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatia cu un partener mai tanar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lasa mah, nu fiti invidioase pe gradina noastra de zarzavat[:D] Si nu ne duceti grija [}:)][exprimare academica] Cat despre cum se trec femeile mai repede ca barbatii, ar fi multe de povestit. Parerea mea e ca, cel putin in Romania, femeile se ingrijesc la orice varsta mult mai mult ca barbatii. Sincera sa fiu, fostii mei colegi de liceu, aratau la intalnirea de 10 ani muuult mai rau decat fetele (unele maritate si cu copii): burtosi, cu inceput de chelie, neingrijiti si decazuti fizic. Desi cu studii superioare si evidente posibilitati materiale. Asta daca judecam doar prin prisma aspectului. Desigur decalajul de varsta se simte/resimte altfel sau deloc in diferite etape din viata, in functie si de temperament, preocupari, statut social etc Doar ca in Romania, societatea e mai putin obisnuita cu acest gen de relatii si de obicei le judeca altfel sau par mai ciudate. Ce sa fac, mah, daca de la veshted mie mi se apleaca?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by chatonel
m-a cerut de nevasta "bebelusul" meu.... el face 25 de ani si eu am deja 35.... ce ziceti, sa-l refuz de dragul gurii voastre rele? [:D] Fetelor care se iubesc cu barbati mai tinerei... nu le bagati in seama pe HB-le astea, sint geloase si de-asta-s rele de gura [:)] Toulouse, la ville rose [roker]
Felicitariiiii! Casa de Piatra! Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by noni930
Cica [pathot] de 3-4 ori pe saptamina te intinereste cu 6 ani! Pai la mine functioneaza!!! [:D]
Asta ar insemna sa caut un "Morcov" de 20 de ani.pentru ca sotul meu impineste luna viitoare 31 de ani....[sex] Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sora2001
Asta ar insemna sa caut un "Morcov" de 20 de ani.pentru ca sotul meu impineste luna viitoare 31 de ani....[sex] Ema si Richard-Sora [/quote] Aaa, nuuu, aste e terapia MEA de rejuvenare. Imi place sa cred ca la el nu functioneaza inca! [hot]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adela99
Refuza-l [majoreta][majoreta][majoreta] Refuza-l [majoreta][majoreta][majoreta] zise HB sefa [:D] Felicitari [cheers] sa fiti fericiti si sa va iubiti pana la adanci batraneti !
:) merci Il refuz, da-i dau adresa ta sa ii spui TU de ce [:D] Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sora2001
quote:
Originally posted by chatonel
m-a cerut de nevasta "bebelusul" meu.... el face 25 de ani si eu am deja 35.... ce ziceti, sa-l refuz de dragul gurii voastre rele? [:D] Fetelor care se iubesc cu barbati mai tinerei... nu le bagati in seama pe HB-le astea, sint geloase si de-asta-s rele de gura [:)] Toulouse, la ville rose [roker]
Felicitariiiii! Casa de Piatra! Ema si Richard-Sora
Multumesc, cred ca o punem in BETON [:)] Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...