Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatia cu un partener mai tanar


Recommended Posts

quote:
Originally posted by criistian parerea mea....daca s-ar reduce otul la morcov atunci nu ar trebui sa isi faca nimeni griji...
uite in sfarsit vocea intelepciunii, laudabil cu atat mai mult cu cat e barbat [flo] obsedatelor, numa "ciorba" conteaza pentru voi? :))))) Authority Zero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Bubbles
quote:
obsedatelor, numa "ciorba" conteaza pentru voi? :)))))
Vroiam sa va zic, au aparut cartofii noi... Este doar un gind inocent, serios, dar trebuie sa-l exprim, cind vad o asa pledoarie pentru morcovi [:D]
Un cartof - doi cartofi ... noi, astia se curata mai usor, unii nici macar nu trebuie curatati ... de noi ce is ... ca auzisem ca mai nou sunt preferati rasi (pardon curatati) [:D] Tot un gand inocent [}:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
astia se curata mai usor, unii nici macar nu trebuie curatati
E specialitatea sotului sa-i curete, eu inca nu am pus mina. Piureul de zilele trecute i-a iesit excelent, zice ca vrea sa mai faca si diseara. Nu refuz, ca si mie-mi place, e printre preferate.
quote:
Tot un gand inocent
Idem. [:o)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Ro. imi placeau morcovii de toate marimile, aici "m-am fasonat" si nu-mi plac decit aceia mici (baby-carrots). Dar parca nici ceilalti nu-s asa de fragezi pe cit ar trebui. Cred ca ne muta moderatorii pe forumul de bucatarie [:D] Desi, pe de alta parte, nu am deviat de la topic, nu?...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...