Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatia cu un partener mai tanar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by sinzi_ana Da asteptarea e dulce si rezultatul mai indelung savurat...o banana coapta pe soba ta????
Sanzi, ce sfaturi criminale imi dai, pai la 34 de ani ai mei de HB cu pensia batand la usa, crezi ca imi face bine la ten sa ma benoclez pe soba la drobu de sare doar doar o cadea para malaiata? :)) Authority Zero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[rad tare] [invazie] conchita eu cred ca la 34 de ani esti in floarea varstei si iti permiti o delicatesa din cand in cand!!!! daca pica de pe soba ceva!!! ce vrei sa spui ca cand voi ajunge la 34 de ani, gata cu bananele? mananc doar ce imi pica? nu mai pot sa stramb din nas? Sinzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu mey, Sanzi, stai linistita, viitorul e rozaliu ca grapefruitu, ca uite ce vaz io in globul meu de sticla a la mama omida: e dupa gusturi si dupa putirinta. daca ti-a placut verde, roaga-te sa ai dinti buni si la 34. daca te-ai dedat la coapte (nici prea prea nici foarte foarte, adica taman cum trebe), atunci ne coacem odata cu tzara; daca vine banana leopard pe cal alb ca la Bubbles, perfect, important este ca toata lumea sa se sature si sa fie fericita, nu? ce e aia: hello, banana mea e mai breaza ca banana ta? in loc sa zicem merci ca le avem, sunt ale noastre, si ne facem treaba cu ele :)) Authority Zero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe cal alb, ai zis?! [zz] P-aici ii o problema de culoare, vaz io, si grapefruitu' poa' sa fie rozaliu, dar daca intra-n gama lui portocaliu?!...[:D] Nu am insistat cu bananele, sugeram castravetii, si lasa, ca va vine voua ziua de legume! [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...