Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
iaca am reusit cu chiu cu vai sa incepem volumul 2!!unde sint poetii nordici?Adelutaaa,pe unde te ascunzi??Isabeloooooooo??Aloooooooo??? De daneji nici nu mai intreb,precis a navalit soarele peste ei[:D] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"iete ce lene generala pe acilea..ati iesit la soare ca gindacii???" nu ca scandinavicii [:D] trebuie sa profiti de orice clipa! Pai, eu am fost la chef (intr-o luni, e luni azi, nu?) sefu' al mare a implinit cifra rotunda (stiti voi cum e cu cifrele rotunde [:D]) si s-a lasat cu chef, asa ca daca nu scriu corect, sau mananc litere, nu e pentru ca sunt dislectica, sau ca ma gravbesc ci pentru ca am baut ...hic...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi-a facut figuri netul, ci paginuta noastra www.desprecopii.com Am venit acasa mai devreme, deh, sa ma fac mai frumoasa (daca e posibil [:D] ) in vederea marelui eveniment, si zic, hai sa arunc un ochii pe DC ... nimic ... "sidan är inte tillgänglig" , alte pagini functionau ... asa ca dupa nemumarate, isterice (putin zis) incercari esuate, am renuntat sa mai stau cu ochii (amandoi, de data asta) in calculator si sa astept sa se deschida pagina... eu nu stiu cum am ajuns in halu' asta de dependenta. Stiti careva antidotul?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor si bine ati deschis ochii, iesiti afara si ridetzi la soare .......... [jamaica] hai ca va fac eu ceva magic aici sa apara soarele abra da bra ca dabra ...... [vrajitor] caca labra baca labra, soare iesi ! ....... undeva prin Bangladej ! acu sa vedetzi voi ca o sa iasa soarele in Bangladej, multumite ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...