Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (2)


Recommended Posts

IA uitati mai fratilor ca va dau desteptarea!![bum] Pai io femeie cu cupil mic,sa fiu prima agatata pe net?Ha? Ce ziceti ce frumos e afara?Ploo si iar ploo..parca sint intr-un poem reusit de-al lui Bacovia[bang][bang].Bine ca ati terminat cu micii,ca deja mi-era o pofta nebuna! Sa nu incepeti sa discutati de bere si vodka cu cola ca innebunesc de-a dreptu[:D][alcool] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, Imi cer scuze ca intru si eu..... dar cand ai nevoie de ajutor in ceri nu ? Cum va spuneam am o cumnata care are 4 copii si trebuie sa plece in Norvegia ca bona, puteti sa o ajutati cu un sfat,o incurajare si un bun venit ???????nu stie decat engleza mediu. Uneori binele va este rasplatit(nu de noi ! este cineva sus care ne iubeste!) Multumesc si sper ca nu am necajit pe cineva vvioleta@acasa.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ruth,vad ca ne-ai gasit![flo].Pai da-ne mai multe detalii,unde in Norvegia?Cam ce stie despre nordici?Ce ar dori sa stie de la noi?vrem intrebari concrete,ca sa te putem ajuta!Si sa stii ca m-am uitat la poze,ai o scumpete de fetita,sa-ti traiasca!! adela,seeeeex?ce'i aia??????ca nu mai stiuuuuuuuu[bang]As vrea eu sa-mi revina apetitul,dar pina acum numai ala pentru tigari si beutura s-au intors[alcool] iete ca a aparut obraznicatura de narancea..chair ne-a fost dor de tine[dual] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ruth ce tot te scuzi atita, aici e loc pentru toata lumea, daca ma suporta fetele astea pe mine, apoi chiar ca oricine este binevenit ! si cu al de sus , hahahaha, ok asteptam rasplata, dar stiu eu ce vom primii, ca noi astia de pe aici sintem cam pacatosi hahahahaha [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...