Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (2)


Recommended Posts

gagicile scularea ! of of, faci treaba cu fetele astea.......... [roker][pk][roker] sculatzi voi oropsitzi ai vietzii voi osinditzi la moarte sus ! sa fiarba in inimi razvratirea sa piara al lumii vechi apus sau cam asa ceva, hahahahaha cine draq le mai tine minte hai gacicile, wweeeppaaaaaa un dos tres un passido bailand hai la tzopaiala ! [zz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
je ne zbor pas madam, ma duc cu masina miine am plecat si ma reintorc cu bine in sfinta zi de 8 ale lunii august. voi sa ma asteptatzi cumintzele si sa tagetzi sforile aici pina vin eu. oricum am sa intru eu sa vad ce invirtitzi si nu care cumva sa [alcool] in lipsa mea ..........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si acum ghitara solo : [roker] In the morning when the moon is at it's rest, you will see me at the time I love the best watching rainbows play on sunlight; pools of water iced from cold night,in the morning. 'Tis the morning of my life........ atzi morit ma de tot ? uuuuuuuuuu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lilanda Cica azi eu tre' sa dau de baut ca e ziua lui Ilie!!!
[bum] Muuulti aani traaiaaaascaaaa Muuulti aaani traaiaaaascaaaa, Laaa muuuuuuulti aaaani! Cine sa traiaaaascaaaa, Cine sa traiaaaascaaaa? Laaaa muuuuulti aaaaani! Ilie sa traaiaaaascaaa, Ilie sa traaiaaaascaaa, Laaa muuuuuuulti aaaani![bum] Lilanda,dai mey de baut sau duci lumea cu preshu'?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai pe la prinz plec lalandia, direct de la serviciu, dar am pc cu telefon mobil, si daca este ma opresc in parcare si va mai trag o cintare hai sa ii facem una lu Ilie [roker][pk][roker] un.. doi trei si... Ilie draga Ilie... eu iti scriu din Eforie din cinci lei mai am o mie fundu imi este carne vie la la la si la la la
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...