Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (2)


Recommended Posts

pai, nu-i pacat de asa soare???[8D] Crezi ca o sa-l mai vedem curind?? Numai ca azi nu mi-a tihnit deloc sesiunea solara pe sezlong pentru ca au aparut, din senin si dintr-o data, doua soiuri de zburatoare enerfffante tare. Primul soi consta intr-un fel de insecte lungi si slabe, de nici nu le vezi, da' multe si lipicioase rau. Despre al doilea soi am crezut ca sint muste daneze, dar - neah - m-a lamurit consortul ca sint furnicoi in cautarea reginei. Io drept sa zic, pina acu' n-am vazut furnici zburatoare...ca urmare, la juma' de ora de tentativa de a sta la plaja, am abandonat si am lasat aceasta placuta activitate pentru miine dimineata , la mare. Acu' sa mai fie si soare!!! [^] Elena, pofta maaaare miine!!! [berica] weekend fain la scandinavi!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Doamnelor, domnisoarelor si domnule Narancea, Ma bucur sa va regasesc. Din cauza unor probleme "tehnico-administrative" a trebuit sa imi aman plecarea, deci, prin urmare, inca nu am ajuns pe la voi pe "sus". Dar vin si eu acush, acush. Marturisesc ca va citesc in continuare cu sfintenie. Lilanda, l-ati gasit pe Ilie? Si aici la Timisoara a plouat trei zile la rand de am crezut ca e sfarsitul lumii. Prin tara sunt inundatii nasoale mai ales in zona de nord-est (Moldova) Pai va doresc sa va bucurati si sa profitati din plin de soare si sa auzim numai de bine. Toate cele bune. Cu drag, Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buburuza, de care tara vorbesti? Ca sintem si danezi si suedezi....si-i mai asteptam si pe altii [:D] Julia, nu-ti fa griji, ca n-ai pierdut nimic daca n-ai venit mai devreme, numa' sa nu ratezi si august, ca cica va fi cea mai buna luna a anului. Eu, sincer, ma-ndoiesc si de asta ca, asa cum m-asteptam, azi e furtuna si...moooama ce la mai trasneste!!! Ilie a venit acasa singurel dupa inca-un ceas de asteptare, murat tot si spasit nevoie mare. A fost cuminte toata saptamina...golanul!!! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si aici ne-au amenintat cu o vreme de milioane in august..dar in iunie ziceau ca iulie o sa fie minunat..acum in iulie zic ca august..fetelor,io zic ca prin decembrie vine vara si in Nord![bang].In fine,sa nu cobesc,ca e un soare azi de mai mare dragu.. Lilanda,ma amuza copios povestile cu Ilie!Sa-l saluti respectuos din partea mea![:D] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Rayuela In fine,sa nu cobesc,ca e un soare azi de mai mare dragu..
Mey, nu ma fa ca acusi vin la voi!!! [alcool] Ieri ce-i drept a fost frumos tare aici...27 de grade, se topeau danezii!!![:D]No', da' azi ploua cu galeata, tuna-fulgera si cerul nici nu da semne ca s-ar mai insenina putin!! [pic] Pofta buna va doresc la alea alea!! [papica] [pahar] [berica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

graselor, grasutzelor si grasanelor, al vostru narancea este bine mersi aici la bucuresti si face si el din greu ...[alcool] si se uita dupa ...[vampa] si din cind in cind mai ....[roker] asa cum ii sta lui bine. lalandia ai primit soare , aaaaaaaaaaa ? esti bine ? [pup]va pup, asa grasutze cum sintetzi voi sintetzi cele mai bune........ la ........[alcool] hahahahaha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iete ca a aparut obraznicatura de narancea..maaaaa,incarca bine retina cu peisajul bucurestean,ca stii cintecelu ala cu fetitze dulci,ca-n Bucurestiiiiiiii..in Danemarcaaaaaaa nu gasestiiiii!![:D] Adela,cind tragem urmatorul gratar??Lilanda,trebuie sa ne vizitezi si tu o data..la urmatoarea destrabalare[pahar][papica]!! Eu ma tot minunez de soarele asta..mai mai mai..va pupez Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...