Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (2)


Recommended Posts

Neata si eu[hia]!Ieri n-am ajuns sa intru in forum, am avut mai multe treburi de rezolvat.Azi am sunat la SAS ca desteptii au cam uitat sa trimita biletele comandate prin Internet, sa vedem ce facem,tot asteptam sa sune de vreo 2 ore ca sa ne spuna ce au rezolvat, sper sa se rezolve ca de nu[neand]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
atunci ziceam lady lalandia. eu mai am trei zile si vin la ploicica, bine ca mi-a trecut raceala, acu sint bine, treburile pe aici merg bine si uite asa. si azi caldura mare, da din asa ca am stat toata ziua in fabrica, am baut cred 15 sticle de apa si fara sa mint nu am fost la wc. acu in hotel o rup pe bere, dar e misto ca in doua ore vine seara si se lasa racoare, seara e chiar misto sa tot traiesti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by narancea am baut cred 15 sticle de apa si fara sa mint nu am fost la wc. acu in hotel o rup pe bere
Pai inseamna ca ai ajuns ashea, mey [grasa]!! Nu te-o mai recunoaste nimeni cind ajungi 'napoi pe-acilea!!! Si seara pe-acolo cum te distrezi, in afara de bere?? E daneza?? [berica] berea, mai!!! [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai papusheilor,ce faceti voi mey??Io am fost in oras sa ma cheltui niste bani,ce mama [drac]..ca parca nu-mi stateau bine in portofel!Si numa prostii am luat![bang] Asta e viata,unde nu-i cap..[bang] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...