Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SPORT SI SANATATE


Recommended Posts

Copiii vostri practica vreun sport? Nu ma refer la vreun sport de performanta ci doar unul care sa le ocupe timpul intr-un mod activ, mai ales ca vine sezonul rece cand vor iesi mai rar afara.Fetita mea are 5 ani si am inscris-o la gimnastica. Sper sa ii placa si sa ii modeleze frumos corpul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
alex are 6 ani si de mai bine de un an joaca tenis de camp(mai bine zis invata sa joace) [:D] mergem la piscina destul de des si a invatzat sa innoate binishor, merge pe role, bicicleta...si pentru iarna avem patine [:D] iarna este mai greu cu sporturile...l-as duce pe partie dar mi-e frica fiindca eu am avut un mic accident si vad ca nici el nu insista sa mearga... [:D] in schimb isi doreste sa invete sa danseze.... dansuri latino, ma gandesc sa-l inscriu la un club ceva. monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

el face totul de placere, nu-l oblig sa faca nimik, el are toate "nebuniile" puse in curte si-si ia de acolo ce doreste...bicicleta, role...masinutza electrica...ce are el chef...daca eu si tati mergem la tenis si are chef sa joace.... joaca si el daca nu...jucam doar noi...la piscina nu mai zic...nu-l mai pot scoate din apa chiar daca e frig el sta acolo pana se face vanat [:D] cum vine iarna cum vrea la patinoar...si eu patinez(tot cam de cand aveam varsta lui) si de anul asta poate o luam si pe cea mica cu noi ca deja merge pe role binoshor speram sa mearga si pe patine...pana acum o tot "uitam" cu mama mea acasa [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...