Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac : ce am mancat azi? (18)


Recommended Posts

VioN Ti-am vazut frumoasa ochioasa! sa-ti traiasca, e o scumpete de fetitza! Adimercedes! Na, c-ai dat cu bata-n balta! Pai asa nu te tragem de urechi? trec peste faptul ca "o pita pocket" s-a transformat in "doua buc/pita" pai ce facusi, stimabila Adimercedes? te-ai infruptat de parca ti le pitise cineva si te-a inchis cu Monti in camera, sa te pedepseasca? eh, macar acum te simti bine? ca daca da, e ok, dar opreste-te! Altfel raportezi nu 57 kg, ci mai mult, o iei in sus cu greutatea. Fii cumintica si ai grija, ca in we nu mai suntem toate pe aici sa te batem la cap.Succes.. Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[asia], Andrada. Am inteles, sa traiti!!! Pai, dupa ce am mancat interizitatile alea, m-am simtit bine in sensul ca nu mai eram agitata, insa m-am simtit ca naiba, ca stiam ca am calcat in strachini si ca s-a dus naibii grija pe care am avut-o eu azi [bang][bang][bang]. O sa fiu cuminte [pup] "Where there's a will, there's a way!!!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Karina [Andreea, eu nu pap mincare gatita la serviciu, de fapt nu prea am mai mincat mincare gatita, atita timp cit am rosii, castraveti si ardei sint superfericita. Eu stau la piata. M-am mai plimbat si pe la tine cu carutul, poate ne-am si vazut.[:D] [pup] Karina+ [copil] Bogdanel
Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim

poate uita-te la poze si poate-ti spuns ceva::)) ce-as rade sa ne si stim::)) andreea http://community.webshots.com/user/mamicaluitheo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, cucuietelor, Am intrat putin pe aici sa va "citesc", sa stiu ce mai faceti!! Nu stau mult; merci pentru link Caro!! [pup] Karina: nu m-am apucat de exercitii!! [:D] Noi plecam maine la munte cu tot cu bebe si vom sta pana luni. Sper sa fiu linistita, ca altfel...Oricum, cu dulciurile mele ma mir ca nu am luat-o razna!! [:D] Sa aveti parte de un we linistit si cu cat mai putine abateri!! Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by zizica
Va salut dragi prietene, Chatonel, chiar ma intrebam ce mai face mama ta, dar nu indrazneam sa te intreb. Va pup, Zizica
zizica, multumesc de grija. Mama a sunat la spital la Otopeni si i-au zis sa revina spre sfirsitul lunii ca nu ii puteau da programare atunci, cica-s aglomerati tare. Intre timp i-am dat pe mail cartea lui Monti si i-am zis sa tina regimul asta... sa vedem ce-o iesi, ca ea e tare comoda. Am tipat si i-am zis ca io nu vreau sa moara, ea vrea? Poate cu asta am speriat-o un pic... sa vedem, miine o sun si va dau si voua raportul. Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doresc un super weekend fetelor mele dragi!! si ..Monti!! Andrada34 PS Karina, e ok in orice zi a saptamanii.oricsnd, cu drag Adriana - sa ai timp bun si sa iti fie bine! Sanatosi sa fiti si sa aveti grija de voi chatonel -sunt incantata sa te revad! bun venit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...