Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac : ce am mancat azi? (18)


Recommended Posts

Helloooooo! Pe aici erati?? Mai, fetelor, dar din poze nu se vede ca sunteti grase...Ia puneti voi poze in costum de baie!! [:D] [:D] [:D] Atunci sa vedem care pe care!![:p] Eu va bat la capitolul sunculitze! Care se inscrie?? In alta ordine de idei: meniul de azi: dimineata: caise, omleta cu cascaval pranz: pui la cuptor si salata de rosii seara: vreo salata, ca deocamdata doar o nactarina si niste...napolitaneee!! [olala] Va pup, Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adriana, eu la poza in costum de baie nu ma bag[:D].... decat cand ajung in faza II - pana atunci, daca mai gasesc vre-o poza in care sa nu ma vad bine va mai pun[:D]... daca nu, nu... asa ca sa ramanetzi cu o impresie acceptabila, nu sa va sperii din prima. Vad ca dupa amiaza (dupa amiaza pe la noi) ramanem cam singure... grosul "echipei" butoneaza din europa. .. numai she _wolf ce mai era "somnambula"[:D] pe aici... chiar ce mai faci lupusorule ?... te-ai speriat ieri de "coana vulpe" si n-ai mai aparut. Dragi compatrioate... nu ma lasatzi singura reprezentanta din zona asta... unde esti AC? ai plecat in concediu? Adriana, noroc cu tine ca nu ai somn...iti trimit un pup si tie si lui Mihnea[pup] Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai, cum sa ai somn cu un nazdravan langa tine?? Lasand gluma la o parte (desi este chiar adevarul!), am net non-stop acasa si de aceea sunt si eu "somnambula"! Cand am putin timp liber, hop pe calculator... Asa se face ca sunt prezenta si ziua si dupa-amiaza si noaptea ...[:D] Caro, sa stii ca am glumit cu proba costumului de baie...[q] Daca ma uit in oglinda, mi-e frica sa nu se faca bucati... Saracutza, cate indura... Serios vorbesc! Asa m-am deformat dupa sarcina ca nu ma recunosc!! [poc] Spuneti-mi si mie un truc pentru a-mi intari sanii!! Pleaseee... Adica acum sunt moi, de o consistenta flasca si mai mari decat inainte, dar lasati. Ce creme sunt bune? Sau ce alte metode? Poate ar trebui sa adresez intrebarea pe un subiect nou sau sa caut prin arhiva, dar am zis sa vorbesc intai cu voi, colegele mele de suferinta!! [pup] [pup] [pup] Gata, la somn cu mine ca-i tarziu... [pup] Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karina, multumesc. Asa am sa fac in legatura cu snitelul daca o sa mai fie cazul. Andrada, ai perfecta dreptate in legatura cu Monty. P.S. Arati super, vreau si eu sa fiu grasa ca tine.[zana] Caroline, felicitari pentru familia frumoasa pe care o ai. Korinna, Stefu mik e un dragalas. Bravo pentru kg pierdute. Pupici. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Caroline
numai she _wolf ce mai era "somnambula"[:D] pe aici... chiar ce mai faci lupusorule ?... te-ai speriat ieri de "coana vulpe" si n-ai mai aparut.
[:-)))] [cool] Nuuuu, ca ursu' era ala pacalit de vulpe, nu lupu'! [;)] Nici macar nu indraznesc sa va spun, nu unde am fost, ca am fost acasa, ci ce-am facut, mai exact ce-am mancat. [:I] Cert este ca am incheiat ziua cu o abatere mareata, intrucat, cand am venit de la plimbare, l-am gasit pe al meu sot gatind de zor...spaghetti Carbonara! Cu spaghetti dintr-alea proaspete, cu ou! Am facut ochii mari si i-am zis ca eu nu pap si s-a suparat rau de tot si mi-a zis ca el mananca tot timpul ce-i dau eu etc etc...[mariaj] So, am cedat, am savurat tot, ba am baut chiar si o bere (era pregatit omu'!) si totul s-a terminat frumos, papa a fost bun si atmosfera minunata. [cina2] Toate astea s-au petrecut dupa ce l-am culcat pe Cristi, adica dupa 21.30, macar sa stiu o treaba! [}:)] Asta este, dar promit - in primul rand mie - sa nu mai fac asta pana la vacanta...si nici atunci ca vreau sa tin faza 2 si nu cred ca este voie nici atunci. Apropos, am aruncat doar o privire foarte fugara, dar...in faza 2 ti se permite o abatere pe zi? La o masa sau cam asa ceva? Ma rog, nu una grosolana ca asta a mea de azi...[:D] Andrada, draga mea, arati foarte bine [olala], nici nu ma asteptam sa fii grasa, doar nu ai multe kg in plus. Nici eu nu reusesc sa vad poza aia de dinainte de Monti. Toate sunteti frumoase, v-am mai laudat deja [flo], trebuie sa mai scapam de kg care ne deranjeaza si gata...numai zane. [;)] Astazi: dimineata - struguri, 3 nectarine; o chifla mica integrala, cafea cu lapte degresat pranz - budinca de conopida si carne de vita; rosii, o bucatica de branza seara - hmmm... [pup] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karina, am uitat, iata un link unde poti sa vezi cum arata physalis. http://www.obsess.com/fruit/physalis Adriana, nu stiu ce sa zic despre creme, dar exista niste exercitii de intarire a sanilor. Am unele pe calc, copiate de pe net, dar nu mai stiu de unde (era un link dat de Addicted). Pentru tote zonele fierbinti. [:D] Sunt doar poze, de fapt gif-uri animate, fara explicatii scrise, dar iti dai seama fara probleme ce trebuie sa faci. Chef sa ai! Daca-mi dai mailul ti le trimit. [pup] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

she_wolf, acum am vazut ce ai scris ca eram calare pe computer cu treburi de servici si nu am mai avut timp sa trag cu ochiul la forum... asa, am citit si m-am minunat Pai bine mai vulpoilor, aia facetzi voi dupa ce culcatzi copilul, mancatzi spaghete.....???[bang][:D].... ok... asta e te-am iertat si s-auzim numai de bine.. Oricum cred ca nu v-atzi oprit la mancat spaghete si atzi contribuit si cu ceva la consumul de calorii asimilate...[:D] Pup you... si ai grija de vulpile alea, ca de Cristi nu-mi fac griji...[:D] Nopate buna, Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...