Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac : ce am mancat azi? (18)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, fetelor! (chiar, de ce n-o fi nici un tip la regim pe aici, ei n-au nevoie sa slabeasca??? [:D] Eu mai ca l-as baga pe sotzul meu la Monty, ca are peste suta de kile la 1,90 m, dar daca nu prea sta pe acasa nu pot sa controlez ce mananca. Oricum l-am pus la curent cu regulile de baza si mi-a promis ca incearca, dar stiti cum e cand mananci la restaurante...) Andrada draguto, mersi pt aprecieri si mi-ar place tare mult sa ne intalnim, chiar daca n-ai nici un piticutz pe langa tine [:D] Eu dupa 15 august imi duc copilul o luna la soacra-mea, in nordul Moldovei, iar pe 6 sept plecam o sapt in Turcia, deci daca vreti sa ne intalnim s-o facem luna asta, ce ziceti? Sau la inceputul lui august. Eu stau langa Stadionul National si mi-ar conveni de minune parcul IOR, dar ziceti si voi. Tot Andrada: gem fara zahar gasesti in mai toate supermarketurile, eu chiar ieri m-am uitat cam 5 min la standul de dietetice din Cora, totusi cam scumpute, cele straine cam 70 mii, unele romanesti de piersici sau visine cam 40 mii, borcanele mici. V-am pupat pe toate. Crisia & Iulia-Nicole (2.12.2002): http://community.webshots.com/user/littleelda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by rosa sinensis
bibi si [zana] - ruginite de atita ploaie
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Bibi,am murit de ras,dar ai dreptate si eu simt ca ruginesc de atata ploaie,iar strada mea iar s-a inundat,asta ca sa faca cinste numelui,se cheama Strada Lacului! • Nu-i suficient sa-i iubim pe cei buni, trebuie sa-i iubim si pe cei rai, caci numai prin dragoste poate fi alungata rautatea din ei.(Henryk Sienkiewicz) [/quote] pai sintem vecine...eu stau pe libertatii!!!!! bibi si [zana] - ruginite de atita ploaie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by korinna
Membru de baza mai....te doare capu..iti dai seama dupa ani de activare! Karina..eu nu mananc pielita de pui.Mi-a intrat in cap ca face rau si pur si simplu nu pot scapa de obsesia asta! Mamicaluitheo..multumesc pt sustinere!La subectu cu pricina!da tipa are o problema..zic eu!! Bibilica..mai da arati f bine in poza.Esti chiar slaba..nu-mi pot imagina cum esti acum..cu 7 in plus...Atunci aveai 33...acum cat ai?? Pupik! Corina mamika de 2 baietzi !!! http://community.webshots.com/user/korinnay
atunci aveam 33 de ani si 55-56 de kile acuma am 34 [:D] si 60 si ceva de kile.... ma bucur ca am pus-o cu botul pe labe pe "try", de dragul tau....si sa stii ca n-am minit deloc....[:D] bibi si [zana] - ruginite de atita ploaie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Vin si eu la raport dupa 2 zile. Ieri a fost ziua sotului meu, dupa cum am mai spus, si bineinteles ca am mincat tort. Mult. E singura abatere dar mare cit 10 abateri. Azi am zis ca ma cumintesc. Am inceput dimineata cu ness cu lapte. La ora 10 am mincat peste gol, fara salata, fara piine. La sfirsitul mesei, fix la ultima imbucatura mi-a ramas un os in git. Am baut 2 cani de apa si nu s-a dus. L-am intrabat pe sotul meu ce sa fac si singurul remediu pe care-l stia era piinea. Asa ca am dat gata 2 felii de piine (graham). Abatere mare dar in scopul sanatatii. Si s-a dus osul. Am scapat teafara, ca pina la urma e mai important sa fii sanatos, nu? Acum maninc piersici. Diseara: mincare de varza. Andrada, eu am vazut gem dietetic la Billa, de acolo am luat si Wasa. Eu locuiesc aproape de statia de metrou N. Grigorescu, asa ca raspund prezent in parcul IOR, daca nu, oriunde in alta parte. Sotul meu deja e gelos pe voi, ca stau prea mult (zice el) cu voi, si acum si intilnire?! Va pup, Zizica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamicaluitheo
Mey ce-i aia WASA???? ca io nu stiu si is micaaaaaaaa andreea
Mamico, Wasa sunt niste pesmeti facuti din faina integrala de secara, apa si sare. Un pachet contine 32 felii - 250 g - 51.000 lei (la Billa).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

WASSA integrale. Nu sunt sigura ca sunt doi de S, dar parca asa scria pe pachet. Facuse Zizica o socoteala si erau oarecum la fel, ca pret/buc, ca si feliile de grau expandat. Asa ca merita, pentru variatie. Sunt pesmeti integrali, multi si buni.Si scumpicei.[:)] 50-54.000 lei/pachet Se gasesc in Billa, dar si in Careffour.Buni, foarte, pt masa de dimineatza.pt papa la fete[:)] te pup! Andrada P.S. Astept explicatiuni in ce priveste gemurile fara fructe,aviz lupusorului:) si celorlalte fete care papa din astea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisia, ar fi foarte bine la inceput de august.stai sa vedem ce zic fetele. Multumesc pt explicatiunea ref la gemuri, ar Cora este depaaaarte, n-am fost niciodata, trimite-ma la alt magazin, pleaaase! Multi pupici! Andrada nerabdatoare pentru intalneala. PS ha ha, la inceput de august suntem si mai subtirele, nu?? uraaaa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...