Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata in Germania (11)


Recommended Posts

Fetelor va intreb si eu(sper sa nu fiu indiscreta) este cineva din Winnenden(langa Stuttgart)sau Felbach, Waiblingen,Schwaikeim, etc eu stau in Winnenden as vrea sa ma intalnesc si eu cu cineva, sa-mi fac prietene dar cum nu cunosc pe nimeni nici n-am cum care vrea sa fie "prietena cu mine"?[:D] mai i-mi zice sotul cateodata sa ies si eu, mai ales ca acum am carnet, mai si ma buseste plansul cand i-l aud, pai cu cine ca nu stiu pe nimeni[bang] pupicei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hey Claudi@!!! Eu sunt aici langa tine! In Ludwigsburg! Eu sunt cu bebe mic si e cam anevoios dar nu imposibil sa ne vedem! Uite mai sunt cateva fete in zona, babirusa, LindaG,etc. Eu tot mai sper sa ma intalnesc cu careva sau poate ne vedem odata toate! Hai ca tinem legatura! Irinusha,merci, vazusem ca ai scris Passamt dar eu is habarnista cu amturile astea si de aia am intrbat unde e .Daca zici ca e la Rathaus e ok ca ala stiu unde e [8D] Tre sa fug la Kaufland ca n-avem nika in casa si maine e duminica! Voiam sa mai zic ceva da´ am uitat! Ceau1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Alina Irinusha am auzit ca-i fain in Ingolstadt.A fost sotul in excursie cu colegii si au vizitat o rafinarie si inca ceva si apoi i-a dus prin centru care cica e mare si fromos si tot imi zice sa mergem intr-un weekend apropiat,cind o sa se strice vremea si nu o sa mai mergem la balaceala. Alina
Alina, esti prima care spune asa ceva ... nu stiu, sa plang sau sa rad [:D] ...Pe bune acum, Altstadt-ul e chiar fain, avem si castel vechi si unul nou, muzee de tot felul (sotul a fost incantat de cel de la Audi ... eu una nu l-am vazut inca ... rusine mie!), Dunarea si... din pacate multi tarani ... dar na, asta sa fie bai-ul :) Daca dati o fuga pana la noi - am vazut ca vii din München (dupa parerea mea, ala oras! :)) da-mi de stire sa ne intalnim ... sa punem de o bere ceva ... ca stim cateva localuri bune (berea ti-o face sub nas) ... si daca spui din vreme poate am si timp sa-i dam de veste babysitter-ului nostru - adica mama. Ar fi chiar bestial! :) Irinusha & [copil] Cris ( 3 Mai 2004 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LaviB
Irinusha, pe unde stai in Ingolstadt?? Cumva pe langa Klenzepark???Nu de alta insa ti-am vazut cateva poze facute acolo. Si eu sunt o ingolstädter-eanca (prin adoptie)si am o fetiza de 3 luni si 3 sapt. (16.04.04) Lavinia-mama si micutza Hanna
Mai sa fie, si Ingolstädterin si mamica de bb si nu ne-am intalnit si noi ... sa facem si noi un Babytreff acolo.... ts, ts,ts ... dar de fapt asa tot sper s-o intalnesc pe Livia si uite ca tot nu am reusit ... timpul asta!!!! Da, chiar la Klenzepark, in Hochhaus-ul acela rosu-caramiziu ... exact la capatul Konrad-Adenauer-Brücke-lui ... langa Redui-Tilly-Tiefgarage ... langa tipografia Donaukurier ... na, ce reper sa-ti mai dau? ;) Hai, nu ne intalnim si noi in parc (sau stai departe?) ... sau unde vrei tu, numai hai sa ne intalnim ... ce zici? Iti dau un PM cu nr. meu de telefon ... OK? Ah, sa nu uit, nu la week-end ca atunci petrecem si noi timpul in trei ... ca oricum il vedem pe tati rar ... sa-l ia naiba de servici! :) Irinusha & [copil] Cris ( 3 Mai 2004 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irinusha, hai ca ne intalnim.Am sa te sun si fixam o zi si o ora.De stat nu stau departe (Mailing), iar Klenzepark-ul chiar nu l-a vazut fi-mea[:I] Referitor la week-end-uri, stai linistita ca si noi incercam sa "tragem" de tati al nost' cat putem din aceleasi motive. pupice si .... ne auzim. PS:daca nu-s prea indiscreta, cine e Livia?? (nu de alta dar eu sunt cam noua prin zona [vampa] Lavinia-mama si micutza Hanna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai haide-ti fetelor sa ne intalnim la o[bere], ca de cand astept sa mai vb si eu romaneste pb mare este ca eu nu stiu sa [bonjovi]dacat pana in Stuttgart si asta numai in Hbf sau Statmitte[bang] Haideti, cand ne intalnim? am sa va zapacesc de cap acum [:D] Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]fetelor e cineva din Heidelberg?Mi-ar face placere sa mai povestesc cu cineva caci sunt tare singurica.Cum inca nu lucrez,iar sotul e la lucru,sincer sunt anumite zile in care chiar as iesi in oras cu o prietena.Imi e dor de prietenele din Ro,mi-ar place sa-mi fac si aici cateva cunostiinte.[pup] mnicolle30
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...