Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Proiect


Recommended Posts

Vacanta, soare, pt. unii concediu... Am vazut o gramada de intrebari de genul: "cum e in ...?", "ce recomandati?"... Si eu am avut o problema asemanatoare. Ma gandesc ca ar fi interesant sa scriem toate de pe la casele noastre (sau de prin zona) cam ce e frumos, ce poate fi vizitat... Sau poate experiente din concediu. Aveti ceva idei? Eventual putem organiza o pagina de calatorii... poze, impresii... cum vi se pare?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si mie mi-a placut "Bazarul lumilor", dar cred ca o pagina, unde toate informatiile sa fie structurate pe locuri, ar fi mai interesanta. De exemplu mi-ar place sa pot citi doar parerile despre Eforie Nord, in cazul ca vreau sa merg acolo, in loc sa sap pe tot forumul. Desigur, pot pune intrebarea "Cum e in Eforie Nord" si sigur o sa fie oameni care sa-mi raspunda. Dar daca dupa o luna mai vine cineva pe care il intereseaza tot Eforie Nord, ar fi interesant sa gaseasca direct ce cauta. Ma ofer si eu sa ajut, in cazut in care sunt oameni dispusi sa faca asa ceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, cred ca este foarte util. Exista deja proiecte demarate asa numitele subiecte index la alte sectiuni. Utilitatea lor este incontestabila. Daca tu consideri ca poti sa sintetizezi...ar fi intradevar de mare folos. Noi, promitem sa administram aceste reusite in favoarea tuturor. Deci? Merge un astfel de proiect. Iti dau o sugestie la adresa mde mai jos. http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=29269 Marius (www.desprecopii.com)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma gandesc eu... Cred ca ar merge inca un buton, acolo in stanga unde mai sunt si "Toate forumurile", "Subiecte active", etc., ceva de genul "De pe forum" sau cine stie cum sa-i zica, care sa aibe eventual o baza de date in spate (pe mine nu ma tine s-o fac :( ) cu mai multe parti: culinar, retete slabit/ingrasat, (ne)recomandari din concediu, etc., si eventual daca este destula rabdare sa se adune ce e scris deja pe forum si daca nu sa se poata pune direct acolo de catre membri, pt. viitor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...