Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bronzatul pe timp de sarcina


Recommended Posts

Sa va spun ceva, in Portugalia stau gravidele ca nebunele la plaja. Toate negre de bronzate si cu burta la gura. Eu n-am stat ca nu-mi place la soare dar aici nu interzic, cica ar face si bine. A, si inca o chestie, fac baie nebunele in Atlantic care si in cea mai mare caldura are 19 grade, nu se compara cu maricica noastra. Diana mama lui Angelo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Woooow, astea da femei calite, Diana! [cool] Si eu am vazut aici la mare in Rom. femei gravide pe plaja, negre de bronzate, nu stiu cum aveau curaj... Eu imi doresc enorm bebica asta, mi-e teama sa risc sa ii fac vreun rau...imi scot eu parleala vara viitoare [gravi] Pupice [bere] CristinaM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, eu zic ca este foarte bine ca te-ai hotarat sa ramai imaculata. [:D] Hai, ca nu este chiar atat de grav, la urma urmelor, sanatatea lui BB si chiar si a ta este mai importanta. Cat despre solar, zic sa nici nu te gandesti. Mie mi-a spus doctorul cand eram insarcinata sa nu merg la mare, la strand etc. Cum ziceai, o sa-ti scoti parleala vara viitoare...Atunci o sa te intrebi daca este ok sa mergi la mare cu un BB atat de mic. [alcool] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...