Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sampon colorant?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor eu ma vopseam cu acest sampon acum vreun an ... super super fain, e aproape ca o vopsea doar ca nu contine ... substanta aceea care arde parul si face ca vopseaua sa persiste mai mult timp, acum imi scapa numele dar stiti voi despre ce e vorba... Chiar azi am fost la magazin, de vedeam subiectul ceva mai repede ma uitam. Eu am folosit ceva gen visina putreda, rsocatul acela movaliu si negru albastrui ... e adevarat ca nu a tinut 24 de spalari asa cum scrie pe cutie ... dar totusi a tinut destul de bine ... Cand voi avea timp, poate chiar maine am sa merg sa vad ce culori mai exista si va informez lore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sampon nuantator am luat eu de la Kallos.. Da eu am luat pt blond argintiu.. acu nu stiu daca exista si alte culori dar draga mea sa stii ca nici nuantatoarele astea nu sunt rele... nu au nimic toxic pentru bb din moment ce nu contin amoniac sau perhidrol daca ti-e teama atunci cel mai bine asteapta pana dupa ce nasti cami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dar despre prafurile Henna ce stiti. eu am vazut pe aici : roscatul binecunoscut, negru, am vazut si blond care ma tenteaza de altfel ptr ca am parul blond natural, dar culoarea mierii, si-l vreau mai deschis. a incercat vreuna dintre voi aceasta varianta , absolut naturala zic eu...?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...