Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cartea lui Montignac


Recommended Posts

Cartea este o prezentare a unei diete experimentata si creata de un francez Michael Montignac! Aceasta dieta se poate sa nu dea rezultate la unele dintre voi dar in nr. foarte mic! Daca este tinuta corespunzator ,chiar si cu mici abateri se slabeste mancand sanatos! Se poate manca cu maioneza,dulciuri cu inlocuitori si chiar ciocolata! As avea o rugaminte!Cele care mai doresc cartea sa scrie pe PM mie sau altei fete care a primit deja cartea , astfel evitam sa incarcam forumul inutil! Merci de intelegere![bis] Daca aveti neclaritati in ceea ce priveste dieta astept sa-mi scrieti! Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna tuturor, Am citit atatea lucruri interesante despre acest regim Montignac de cand am descoperit desprecopii.com incat am devenit tare curioasa sa inteleg mai bine despre ce e vorba. Va rog mult sa imi trimiteti si mie cartea in format electronic cand puteti voi pe adresa astromelie@yahoo.com. Va multumesc din suflet[flo][flo][flo] Cu drag, Ghiocela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cele care nu ati primit cartea trimiteti mesaj privat mie sau unei fete care a primit deja cartea. eu v-as trimite dar nu stiu la care ca sa nu o primiti de 2 ori sui sa fac munca degeaba.[:D] astept mesaj privat si trimit cu cea mai mare placere... nu uitati sa treceti adresa de mail.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...