Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cartea lui Montignac


Recommended Posts

Buna seara[hopsieu]am tot vazut scriindu-se despre cartea asta si se pare ca este eficienta...as ruga si eu fetele care o au sa mi-o trimita si mie pe mail( karmen_21_2003@yahoo.com )daca se poate..E pentru mama ptr ca din cauza unor medicamente sa ingrasat acum cateva luni cu aproape 30 de kilograme si de atunci tot incearca sa le dea jos fara vre-un rezultat...poate o ajuta ceva din cartea asta...multumesc anticipat[pup][pup][flo] Don't worry,be happy [flo] [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna! Te rog mult trimite-mi si mie cartea peste 2 luni nasc deja am 20 de kg in plus. Multam mult de tot adresa este : mada282001@yahoo.com Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca de 31 sapt http://community.webshots.com/user/madaspa spit.Giulesti, dr Riga Bogdan DPN 1 oct
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Eu nu sunt mamica (inca) dar sunt o grasana. De cartea asta nu am auzit in viatza mea, dar ce scrieti voi aici suna f interesant. Deci daca nu va e cu mare mare suparare, va rog trimite-mi si mie cartea la adresa : ligia13@hotmail.com . va multumesc din suflet! Si daca mai stiti rezultate interesante in urma citirii cartii (banuiesc ca e un regim acaolo nu care trebuie tzinut, nu numai citit [:)]) mai scrieti ca poate asha imi fac curaj. va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor , Eu sunt mamica de 16 luni si nu reusesc deloc sa dau jos ceea am pus in timpul sarcinii. Daca se poate sa primesc si eu cartea despre care vorbiti sau poate imi spune-ti unde o pot gasi.Adresa mea de mail este : danielateodorescu@yahoo.com Va multumesc, [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...