Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

diete fulger


Recommended Posts

de fapt eu am o problema...si avand in vedere ca sunteti mamici...nu stiu ce sa fac...sunt bulimica...de curand ai mei au divortat,adica acum o luna si nu pot sa ma opresc din mancat si apoi vars. am o stare de nervozitate si sunt suparata tot timpul. nu jtiu daca sai apun mamei pentru ca mie frica sa nu ma certe...stiu ca ar tb sai spun...acum tin o cura de 4 zile si miam priomis ca dupa cura o sa am grija ce si cat mananc..va rog datimi niste sfaturi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La 17 ani nu ai voie diete din astea. Doar sport si lasa dulciurile deoparte, iar fainoasele doar pana la ora 12. si eu eram grasana la 17 ani, si am facut eroarea de nu manca nimica pana la ora 2.Am slabit, e adevarat, dar m-am cam dereglat, cum mananc dimineata pun pe mine kg.Asa ca doar cu regimul Montignac am reusit sa ma reglez. Mancarea nu rezolva supararea.daca iti vine sa mananci incontinuu macar mananca ou tare, braza de vaci, pui.Fara paine. Succes! Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lizu, daca tot mananci, fa-o constructiv: mananca 2-3 mere, piersici si alte fructe. Sau morcovi, ardei, conopida sau alte legume, toate crude. Iti potolesti si nevoia de a manca si faci si o cura de vitamine si minerale si nu risti sa pui pe tine. Sunt si eu mamica si iti spun ca supararea mamei pe copii nu tine mult. Tot dragostea e mai puternica. Cred ca ar fi bine sa-i spui de problema ta. Poate mama ta s-ar bucura sa stie ca ai incredere in ea si sigur ar intelege ca si tu treci acum printr-o perioada grea, datorita divortului. Ai dreptul sa-i spui ca esti suparata si cred ca impreuna ati gasi mai multe raspunsuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lizu-k bine ai venit, sa ne tii la curent cu bulimia ta, poate o invingem impreuna. Cat despre parintii tai, viata e complicata si nu poti judeca pe nimeni. In acelasi timp trebuie sa ne luptam cat putem sa iesim din incercarile pe care ni le rezerva soarta. Cu bine si pe curand! Rodica [flo] "Tot ce nu te omoara, te intareste!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Rodica
Pai Tiara, da-ne tu o dieta de la japonezi!!! Ps. pentru mine, fara orez ca nu-l sufar!!![vom]
Rodica ti-as da cu placere , o dieta, dar eu nu tin una .JAponoaicele astea de ce nu se ingrasa ca daca vezi cit maninca.Oricum spre ca s-a rezolvat intre timp problema cu dieta. Lidia ,Tiara si David D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...