Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maternitatile din Bucuresti


Rony

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Eu am nascut lapr Municipal in iunie... Intreba cineva de tarife..fiecare da cat il tine buzunarul..eu nu am auzit de un anume tarif sau ca vreun doctor sa-si impuna tariful...Io am stat dupa ce am nascut intr-un salon cu 6 paturi si a fost perfect ..caci am putut sa ne ajutam una pe cealalalta...daca eram intr-o rezerva si nimeream cu o tipa "cusuta" [bang] ca si mine ..sigur nu as fi avut nici un fel de ajutor...mi-era extrem de greu sa ma ridic din pat si nici nu prea stiam ce sa fac cu bebele care plangea tot timpul...La asistentele de la neonat am dat ca am vrut eu ..la cele cand ne faceau toaleta am dat ca asteptau, ii puneam bani pe o tavita ca nu avea buzunare...si la infirmiere am dar tot asa ca se cerea ...ca se imi schimbe camasa sau lenjeria..si am incercat sa-i dau ceva unei dr neo ... dar m-a refuzat..simtindu-se jignita ...si m-a si jignit..."o fata cu pregatirea ta ...hm..credeam ca ai inteles mai multe si nu esti ca astea ..." care astea nu stiu..Cred ca este dr de care povesteau fetele: machiata, rujata, fardata; buricul pamantului...arata precum Cruella [:D] hihihihi Karina [copil] si hannah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...