Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Urgent


Recommended Posts

Am si eu o intrebare,fetelor.Va rog mult sa-mi raspundeti cat mai rpd.Am facut sex aseara cu prietenul meu si am uitat sa iau pastila pe care o luam pe la 9,10 seara.Am luat-o azi dimineata la 7.45.Iau Mercilon de 10 luni.Pot ramane insarcinata???Sunt disperata! Raspundeti-mi si ie rpd.Multumesc mult!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nu cred ca e vreo problema daca ai luat-o dimineata,dar,cum zice si Adriana...ca sa fii linistita ia de la farmacie un postinor...nu e caz disperat,..stiu ca astea se iau intr.un interval de pana la 72 de ore. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce poze noi cu puisorul(1 an si 7 luni) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/anca20_ro/album?.dir=/5ee0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iau si eu Mercilon si mi s-a mai intamplat sa iau pilula dimineata - ce-i drept, nu dupa serile fierbinti [:D] - si n-am avut probleme niciodata. Zic sa continui cu Mercilon, chiar daca iei astazi un Postinor, asta nu are efect decat pentru acum, nu pentru restul lunii. Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai, linsteste-te. [flo] Eu zic ca pilulele astea ar trebui sa ne protejeze si in asemenea cazuri. La urma urmelor nu ai luat-o mai tarziu de 12 ore de la ora obisnuita, nu? Ca parca ala era termenul de..."valabilitate". Ca sa fii sigura ia si un Postinor, desi nu stiu ce efect au asa, una peste alta. Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...