Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (11)


Recommended Posts

Isabela,"LA MULTI ANI!"si voua.Sa va aduca numai bucurii!Petrecere frumoasa! [pup]July si Teo Fetelor,citesc ca acum sunteti cu toatele bine ceea ce ma bucura nespus. Laura,am intrat pe albumul tau si n-am vazut pozele cu telegondola si casuta.Unde sa caut?Nu crezi c-ar fi bine ca Vlad sa ia niste picaturi de tinctura de propolis?Preventiv,dupa laringita si viroza. Oana,ce faci?Esti in "luna de miere"?fara Paul?Ferice de tine ca-ti sta copilul cu bunicii,noi plecam in august cu yacht-ul la greci si vom fi nevoiti s-o luam si pe Teo ptr.ca n-avem incotro.Stii doar ca nu mananca decat de la mine.Ma gandesc deja cu groaza ce-o sa facem cand imi voi relua munca. Cali,asta e!Important este sa fiti sanatosi!Nu uita sa te odihnesti mult inainte de cezariana,ptr.ca operatia epuizeaza enorm mamica. Cornelia,concediu placut si sa va intoarceti sanatosi! Dady,stii ce-am aflat azi?Livia este pare-se noua mea Sefa.Mi-a ciripit cineva,nu stiu daca inca oficial.[cool][pup]mandrelor tale. Sinzi,David mai tine regim?As innebuni daca Teo ar manca intr-o zi doar 2 piersici! Oare Crix stie de Roxa? Noi am facut zilele astea cat am putut plaja,mi-a venit cumnata de la Bucuresti,ma simt mai relaxata,Teo in prima zi n-a vrut sa-si dea jos pampers-ul,sandalele si maieul,in urmatoarea zi am reusit incet-incet sa ne debarasam de ele,si intamplare hazlie,Teo l-a tras pe-un baietel de 9 luni de putza ptr.ca-l vazuse pe fra'su cum il trage,am boscorodit-o si s-a uitat tare mirata ca de ce,apoi m-a pus si pe mine sa-l trag.Evident ca n-am facut-o. Fetelor,daca gasiti prin C-ta C.D.-ul:"A ROMANIAN PROM CONCERT"de Electrecord nu-l ratati.Are balade,Valurile Dunarii,Rapsodia Romana,Hora Staccato.A aparut de curand. Va pupam pe toate!July si Teo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by July
Felicitari,fam.Pavlicu! Sanatate si noroc din belsug,Leutz-ului! Mey,Roxa,da'copii astia cu 3400 vor sa se nasca numa'prin cezariana?!Sa nu-mi spui c-a avut si 52 de cm? [flo][flo][flo][flo][flo][flo] ptr.tanara MAMICA! July si Teo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Ce bine este de voi ca va puteti duce una la alta sau ca va puteti intalni mai des.Aici in Austria distantele dintre orase sau chiar si sate sunt mari asa ca nu ne prea putem intalni prea des.Poate ca voi avea ocazia sa va cunosc pe cateva dinre voi mai ales ca voi veni pe 16 august in Romania si voi sta 2 saptamani in Constanta,in cartierul KM 4-5 asa ca daca vreti imi puteti trimite un PM cu nr.de telefon pentru a ne intalni daca aveti placerea. Va pup pe toate si va urez o seara placuta. http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

July[:-)))][:-)))][:-)))] Imi si inchipui ce consternare pe bietul copil! Daca alt copil poate, ea de ce nu are voie...? HI,hi mamico ce te asteapta de acum incolo cu DE CE-urile si n-o sa stii intotdeauna cum sa-i explici pt. varsta ei. [mariaj][mariaj] Cand Anduta avea doi ani si un pic se juca pe langa tat'su si l-a apucat......si inocenta l-a intrebat < asta cine e???> . Costin intepenise, nu stia ce sa faca. I-am facut semn sa o lase in pace si problema n-a mai reprezentat interes pt. ea. Mey, sa speram ca e de bine numirea Livioarei....si avansarea sa nu-i afecteze...profilul. Sanzi, in principiu eu ajung in spital, dar nu stiu la ce ora si nici daca urc la Roxi. Depind de un raspuns pe care il astept maine. Si eu sunt relaxata ca abia a plecat maseorul. Va pupici acum! Tania cu[ispita]Anduta(14sept'96)+ [bb] Bibi(14febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]...si fam.Bugy [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata ! July, Vlad e spre bine, tot mai tuseste rau din piept, dar parca mai rar. In continuare ii fac tratament, dr. l-a vazut ieri si a zis ca 7 zile trebuie sa-i dau Augmentin-ul iar Ketogal-ul (sau Ketoff, cred ca e tot aia, tot antialergic) trebuie sa ia o lingurita pe zi, timp de o luna, ca sa prevenim astmul bronsic. Asta e, mergem inainte! Eu am acasa tinctura de propolis dar nu stiam ca se ia si pe cale interna, credeam ca se pune pe rani, eu o folosesc cu succes la julituri, infectii la unghii, cosuri, etc. Zi-mi si mie te rog cum se ia, cate picaturi, cat de des pe zi si cat timp ??? Teo a ta cred ca o sa fie o fetita tare indrazneata si voluntara, super faza cu baietelul de pe plaja ![:-)))][:-)))][:-)))] Merci pt. pontul cu CD-ul ! Incearca acum sa intri pe pagina mea ca sa vezi casuta si pozele din gondola, piobabil ca dureaza un pic de la momentul cand pun eu pozele si pana cand pot fi vizualizate (le verifica ca sa nu aiba continut obscen). Fetelor, care aflati unde e cazata Roxi, dat de stire pe forum ! Oana, eu asa merge cu tine s-o vizitam, mi-e mai usor sa ma intalnesc cu tine ca stam aproape si acum esti si tu "free at last"[:D]. Vorbim la tel., poate mergem dupa amiaza... Dady, July, care sunt orele oficiale de vizita la spital, ca n-am kef sa ma cert cu bodyguarzii...? Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Roxana si Mugur !!! Sa va traiasca minunea si sa va bucurati de el , sa fie sanatos si fericit !!! Vreau si eu sa merg la spital cand va hotarati si aflati nr. camerei . Va rogdati-mi si mie un mesaj sau un beep pe telefon ca va sun eu inapoi , daca nu reusesc sa intru pe forum . Nr. de telefon 0744933384. Pupi [dual] Raluca si Bebe Andra http://community.webshots.com/user/larular
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la noi! Am vorbit cu Roxana si au fost probl. la nastere. Ea a fost pregatita de nastere cu dilatatie 8 (f. bine), dar Ghindu-Patric de voios ce-a fost si-a infasurat cordonul ombilical in jurul gatului...si la cezariana.Roxi e bine, putin cam ametita, dar asta datorita analgezicelor care le ia inca.Va roaga sa veniti mai dupa-amiaza sa-si mai revina ca abia acum a iesit din reanimare. Etj.7-salon 7308 Pupici![pup] Tania cu[ispita]Anduta(14sept'96)+ [bb] Bibi(14febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]...si fam.Bugy [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...