Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia?(16)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Sorina-Alexa
Mai Sora,eu nu vorbeam singura,incercam ceva cu link-ul de poze,iar in ultimul mesaj verficam daca s-a rezolvat.Asa ca esti singura paranoica pe aici![alcool] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [url="http://community.webshots.com/user/sorina1982"]poze[/url]
Sorina-alexa in legatura cu "Maria sa" iti multumesc ti-am urmat sfatu' mi-a reusit.A1apropo cu mesajul de mai sus cel cu"quote"mai citestel odata cui la-i adresat?sau de la caldura asta i cumva pierderi de memorie,ai grija baby Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by sora2001
quote:
Originally posted by Sorina-Alexa
Mai Sora,eu nu vorbeam singura,incercam ceva cu link-ul de poze,iar in ultimul mesaj verficam daca s-a rezolvat.Asa ca esti singura paranoica pe aici![alcool] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [url="http://community.webshots.com/user/sorina1982"]poze[/url]
Sorina-alexa in legatura cu "Maria sa" iti multumesc ti-am urmat sfatu' mi-a reusit.A1apropo cu mesajul de mai sus cel cu"quote"mai citestel odata cui la-i adresat?sau de la caldura asta i cumva pierderi de memorie,ai grija baby Ema si Richard-Sora
Hai sa incheiem ca nu vorbim aceiasi limba.Initial am facut o gluma,dar vad ca-mi rastalmacesti cuvintele si intelegi aiurea.Eu nu sufar,nici nu-s narcisista ori naiva. Evident,n-ai inteles nimic. A fost o simpla gluma,nu inteleg ce faci atata caz?! Sincera sa fiu,n-am inteles mare lucru din mesajele postate de tine,n-au cap si nici coada. Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [url="http://community.webshots.com/user/sorina1982"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by eli Iata ca nu mai am somnic si tocmai ce mi-a copt creierasul o intrebare: la voi cine se ocupa cu administrarea banutilor? Daca voi sunteti cele care o faceti, cum va descurcati?
La noi banii stau intr-un plic,si cand avem nevoie luam de acolo.in cazul cheltuielilor mai mari ne consultam reciproc. Nu-i spun sotul cand iau bani pentru o bluza,un suc, dar cand am nevoie de ceva mai scump ma consult cu el mai intai.La fel face si el,si nu-s probleme ori discutii! Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [url="http://community.webshots.com/user/sorina1982"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

-Da Ayumi ai drepate ,sintem citeva romancute in Japonia si atit ura avem,si atit ne certam,..of,Doamne,ma doare sufletul de ceea ce se-ntimpla.cititi si voi la "Fetele din Elvetia,Franta U.S.A etc"ce bine se-nteleg,Bravo Lor.Am vrut sa vad cit de unite sintem,in aparenta DA!,realitatea este alta.din ceea ce sa-ntimplat acum poate ati invatat ceva.Va pup Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc eli! Fetelor stie cineva de Nanatigru, ca as vrea neaparat sa iau legatura cu ea suntem in aceasi situatie. Sotul meu lipseste mult de acasa, a mai fost casatorit dar am aflat prea tarziu sa-mi dau seama ca el doar pe mine m-a iubit.La inceput am venit cu viza de turism, am ramas gravida si ne-am casatorit urgent. A fost "miere" la inceput dar apoi s-a schimbat radical , eu pt el parca nici nu mai exist. Ma gandeam ca are pe altcineva, sau poate isi continua povestea de dragoste cu fosta nevasta. Am gasit de la dansa mesaje pe telefonul lui , dar eu nu pot citi kanji si tare ma framanta situatia asta. Dupa ce am nascut nu mi-a adus nici o floare la spital iar cand am venit acasa a fost un cosmar, bebeul tot timpul plangea, eram disperata iar el nu era sa ma ajute. Cam asta e . Am mai multe sa va scriu , putin mai tarziu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Sorina-Alexa
quote:
Originally posted by eli Iata ca nu mai am somnic si tocmai ce mi-a copt creierasul o intrebare: la voi cine se ocupa cu administrarea banutilor? Daca voi sunteti cele care o faceti, cum va descurcati?
La noi banii stau intr-un plic,si cand avem nevoie luam de acolo.in cazul cheltuielilor mai mari ne consultam reciproc. Nu-i spun sotul cand iau bani pentru o bluza,un suc, dar cand am nevoie de ceva mai scump ma consult cu el mai intai.La fel face si el,si nu-s probleme ori discutii! Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [url="http://community.webshots.com/user/sorina1982"]poze[/url]
Sotul tau este cuminte. Eu nu am in portofel mai mult de 5000 de yeni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Diana 526 in primul rind iti doresc bine ai venit si sa-ti traiasaca baietelul.Sa stii ca si eu i-am trimis mesaj lui NANATIGRU ,sa vad ce este cu ea dar nu am primit nici un raspuns.I-am spus sotului meu de ce ai scris pe forum si este nebun de furie,a zis ca daca l-ar avea in fata la-r spulbera pe sotul tau .Scuze ca am tradus motamo .Poti sa-mi spui ce se intimpla cu tine?Daca vrei vin eu in Oita ca nu-mi este greu deloc,ma gindesc ca tu fiind cu baietelul te misti mai greu.Scrie-mi un raspuns cit mai urgent pe PV si sa vedem cum o rezolvam.Bine ca esti pe linga mine O sa-ti scriu si eu la adresa pe care mi-ai dat-o Te pup si ai grija de tine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga ALIADA daca vrei incerc eu .IN primul site expus de Danjp este vorba despre RO in general ,bazele fundamentale al Ro,cum este situatia actuala in RO,ce personalitati au fost in Japonia si cind ,si citeva chestii din astea al doilea link este pentru cei ce vor sa se duca in vizita in romania,un fel de publicitate a Romaniei Dar sa stii ca amindoua link-uri sint foarte interesante DANJP,multumesc mult ,ma ajuta si pe mine foarte mult
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..offf...am avut ceva de citit...am chiulit si ieri si azi...Riara cum te simti?ai grija de tine si de bb gravi]...merci ca esti "alaturi de mine"..vad ca ninja nu a mai scris...[:D]... Diana,bine ai venit pe DC..imi pare rau de tot ce iti face sotul tau..eu nu te pot ajuta cu nimic dar se pare ca Riara da.. Riara ai suflet bun...[pup]..[grup] [greutati] Sa ai curajul sa spui da,sa ai curajul sa spui nu si-n fiecare clipa grea sa ai curajul sa fi tu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...