Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia?(16)


Recommended Posts

Si daca nu va dati in cap tot nu-i nika!!!![:D] Iote colea[bruta][box]... Sora 2001, tot incerc sa iti citesc mesajele si sa ma lamuresc cam ce vrei sa soui in ele ...da` vad ca nu prea-mi iese[:D].Pana acu doua capitole nu au fost certuri pe subiectul asta daca vrei sa sti. Fetele se intelegeau de minune pentru ca stiau sa ia o gluma ca atare si pentru ca stiau sa se sprijine reciproc in caz de nevoie. Imi pare rau ca iti spun dar folosesti o exprimare agresiva si un ton care nu-i deloc placut....Te simti atacata atunci cand nu e cazul.sorina e veche pe forum si nu e genul de persoana care sa aplice cu cineva un ton ironic sau mai stiu eu cum l-ai perceput tu.Incepi sa te certi cu toata lumea si nu e bine.Las-o mai moale![:D] Nu suntem aici sa asistam la certuri copilaresti... Diana imi pare tare rau ca te simti neglijata sau inselata...E destul de greu si asa cu bebelusul si stiu ca iti faci destule griji oricum, asa treaba cu sotul cam pune capac...Nu prea ma pricep la sfaturi in privinta asta dar sper sa se rezolve totul in bine. Bai gagici Raluca a plecat in tara ma?Ca n-o mai vazui demult p-aici. Eddy, pupe multe, ti-am trimis pm...Sper sa nu fie prea mult deranj. mamy de sufletel de Keyto ana 23 ani/berbec http://community.webshots.com/user/natzumi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai ,fetelor , hai sa vorbim si noi de lucruri mai placute,mai interesante ca sa aibe ce sa citeasca si alte fete din alte locuri.Haideti sa nu ne facem de ris [:D] Japonika noastra.Aici sintem multe familii fercite cu japonezi ,nu ?Am citit ca cineva are certitudinea ca, din 10 casatorii doar 3 sint reusite,si alea parca scirtiie DAR NU ESTE ASA,sint multi japonezi cu suflet,inteligenti,familiali Atit doar ca simti nevoia sa te descarci atunci cind ai necazuri,ci nu atunci cind esti fericit,nu? Fetelor, care se lauda cu familia ei,cu japonezul ei??? Spuneti niste povesti de fericire,intimplari haioase petrecute in Jap sau mai stiu eu ce?!Orice este petrecut in Japonia este haios,nu credeti? Draga SORA2001{kangae sugi to omou] eu zic ca nimeni nu are nimic cu nimeni si toata lumea are dreptul sa se exprime cum doreste,tinind cont si de faptul ca nevorbind in fiecare zi romaneste mai ai si dificultati in exprimare[ eu sint prima pe lista,si in somn vorbesc in japoneza] Nu putem sa ne auzim ca sa intelegem exact ceea ce doreste sa spuna fiecare asa ca nu trebuie sa ne simtim ofensati de ce se spune ,asta binenteles daca nu ti se adreseaza personal ,cum a fost cazul meu.Nu sint de acord cu AZUMI ca te certi cu toata lumea ,pentru ca nu vad nici un motiv. Eu zic sa fim mai tolerante ,mai optimiste,mai comunicative... Este doar o parere fara ofense la adresa nimanui dar ma doare inima sa va vad imbrincinduva una pe alta.Si cred ca daca tot vor fi discutii de genul acesta ne vom pierde increderea sa mai scriem pe forum Repet,este o parere si nu este exclus sa gresesc IJYO
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...