Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia?(16)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga SORA 2001 NU este vorba despre plantatii ci despre un hotel Din cauza asta m-am suparat pe Ninja ca eram sigura ca se va intelege gresit Dar daca zici ca-i baiat bun,imi trece Stii ce nu ma lamuresc eu?Ce fac aici "baietii"intre gravidute si bebei??[hopsieu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
-ai vreo reteta
...Nu ,ubmbla pe internet,eu asa fac cind n-am somn
Apropo de "tara",si eu stau la "tara" sau hai sa-i spun provincie,in orasul Sizuoka,avem doua intersectii,si trei semafoare,noi nu avem orez dar, in schimb avem "Ceai" si vestitul munte Fuji,daca ai de gind sa vii Riara spune-mi,poate ne intilnim la un ceai.Cind m-am casatorit .mama mi-a spus,Pai tu fata de Bucuresti te mariti la tara mama? si nu avem nici RFLAMO)))) decit una mica in care vin numai brazilieni la agatat romance. Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost in SHIZUOKA!!!!!! [:0] O prietena de la scoala este de acolo [japan] Acum nu stiu cind o sa pot veni pina nu se naste si samuraiul meu. [gravi]Daca veniti in vacanta in Yufuin sa-mi spui neaparat.Cine stie ,poate sotului tau ii plae onsen?! Si Yufuinul este la tara,prima oara cind am venit aici se uitau toata lumea la mine ca la urs. [:o)] Si nu-ti spun ca imprejurul meu sint toti din familie,mai apropiati,mai departati...Tu crezi ca japonezii chiar se difera asa de mult de romani?Ori m-am obisnuit eu pe aici ori imi prieste mie Japonika [:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by RIARA
Draga SORA 2001 NU este vorba despre plantatii ci despre un hotel Din cauza asta m-am suparat pe Ninja ca eram sigura ca se va intelege gresit Dar daca zici ca-i baiat bun,imi trece Stii ce nu ma lamuresc eu?Ce fac aici "baietii"intre gravidute si bebei??[hopsieu]
-te-ajuta sa descoperi,ceea ce n-ai descoperit pina acum despre Japonia ,si sa intelegi ceea ce n-ai inteles pina acum.Baietii am gresit cumva? (acu' trei' s-apara Ninja sa faca misto)[starwars]Riara ,scuza-ma ,am inteles gresit(plantatii)pai daca ai hotel ....oleu! bani cu gramada(da-ne mai multe detalii despre Hotel)[?] Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

-Ai fost in Shizuoka?dar ,in Fujiyama sau Safari ,eu n-am fost decit odata, si asta inainte sa fiu sotia "Zmeului"Pe atunci mai eram si "blonda",
basm :"Ileana cosinzeana si Zmeu' "pentru ca FAT-Frumos nu exsista.Ai c-am inceput sa aiurez .....cred ca[nani][nani][nani][nani] Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze Sora,am tot ratacit pe aici si nu am mai ajuns pe forumul acesta Cred ca m-am scrintit,ca nici acum nu ma ia somnul Am citit despre o fata cu probleme in casnicie si vroia sa divorteze.Daca stii despre cine este vorba,stii ceva de ea?Cred ca as putea s-o ajut cumva Astept mine raspunsul Te pup si ne mai auzim[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...